Wczoraj podludźmi byli Żydzi, dziś są nimi nienarodzeni

hitler aborcja eugenikaJames Comey, dyrektor FBI, po wizycie w Muzeum Holokaustu, wyraził opinię, że najbardziej przerażającą lekcją Holokaustu, jest to, że ludzie są w stanie zrezygnować z indywidualnej moralności i przekonać się do prawie wszystkiego, poddając się władzy grupy.

Warto się zastanowić nad tymi słowami i zastosować je do teraźniejszości. W latach czterdziestych ubiegłego wieku Niemcy wymordowali miliony Żydów, bo narodowi socjaliści uwolnili się od chrześcijańskiej moralności. Od roku 1973, Amerykanie wymordowali dziesiątki milionów nienarodzonych dzieci. Z tego samego powodu.

Ciekawe, że dyrektor FBI, organizacji odpowiedzialnej za przestrzeganie prawa w USA, skłonny jest potępiać masowe mordy dokonane w innym kraju, przed kilkudziesięciu laty. Masowe mordy w jego kraju zupełnie mu nie przeszkadzają. Zapewne myśli, że dzieci przed narodzeniem to nie-ludzie. Dyrektor Comey pewnie nie wie, że dla hitlerowców Żydzi byli podludźmi.

Mariusz Dzierżawski

Autor jest członkiem Rady Fundacji Pro-prawo do życia, zastępcą pełnomocnika Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”

Przedruk za: stopaborcji.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net