15 maja 2024

Regulamin

 1. Portal Kontrrewolucja.net działa na zasadach określonych w niniejszym regulaminie. Każdy Użytkownik zgadza się na przestrzeganie go.
 1. Przed rozpoczęciem korzystania z portalu Użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem.
 1. Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu Kontrrewolucja.net Użytkownik oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego postanowienia i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
 1. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że portal ma charakter katolicki i patriotyczny.
 1. Wydawcą portalu Kontrrewolucja.net jest Dominik Cwikła.
 1. Redakcja zastrzega prawo do umieszczania na portalu materiałów reklamowych i promocyjnych oraz zamieszczania w tekstach linków afiliacyjnych, przekierowujących do zewnętrznych serwisów świadczących usługi lub oferujących sprzedaż produktów. Serwisy takie nie należą do wydawcy ani redakcji i wszelkie skutki zawieranych umów czy też składanych zamówień są wydawcy oraz redakcji niezależne.
 1. Wszelkie materiały, w szczególności logo, zdjęcia oraz treści podlegają ochronie praw autorskich i pokrewnych.
 1. Istnieje zakaz przedrukowywania całości lub części tekstów lub używania zdjęć redakcyjnych (podpisanych jako „Kontrrewolucja.net”) bez zgody Wydawcy.
 1. Prawa autorskie do tekstów opublikowanych na portalu Kontrrewolucja.net, o ile nie podpisano wyraźnie inaczej, przysługują Wydawcy.
 1. Użytkownikowi wolno korzystać z portalu oraz utworów i baz danych w nim zamieszczonych wyłącznie w ramach dozwolonego użytku przewidzianego w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz w ustawie o ochronie baz danych.
 1. Zamieszczając materiały na portalu, Użytkownik oświadcza, że ów materiały są wolne od wszelkich wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich lub że posiada wszelkie uprawnienia jak również zgody wymagane obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności majątkowe prawa autorskie oraz prawa do wykorzystania wizerunku, do tego, aby materiały mogły być udostępniane na łamach serwisu Kontrrewolucja,net, nie spowoduje to naruszenia jakichkolwiek praw lub dóbr osób trzecich oraz oświadcza, że treść i forma materiałów nie narusza obowiązujących przepisów.
 1. Materiały, w rozumieniu regulaminu Kontrrewolucja.net, to wszelkiego rodzaju teksty, zdjęcia, grafiki, wykresy, materiały wideo, materiały multimedialne itp., w szczególności stanowiące utwór w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
 1. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z portalu Kontrrewolucja.net zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, normami obyczajowymi, postanowieniami niniejszego regulaminu oraz zasadami netykiety, a przede wszystkim do:
 • niezamieszczania treści gloryfikujących totalitarne ustroje;
 • niezamieszczania treści wulgarnych;
 • niezamieszczania treści obraźliwych i niezgodnych z dobrymi obyczajami;
 • niezamieszczania treści gloryfikujących zażywanie narkotyków bądź nielegalnych środków odurzających, a także zawierających linki do stron internetowych naruszających prawo lub dobre obyczaje lub zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe;
 • niezamieszczania treści pornograficznych;
 • nieobrażania innych użytkowników portalu, niepublikowania treści zawierających groźby karalne a także treści o charakterze bezprawnym;
 • nieuprawiania działalności komercyjnej, reklamowej czy promocyjnej bez zgody Wydawcy.
 1. W celu zamieszczenia komentarza, należy podać adres mailowy. Wymóg jest konieczny ze względu na ochronę przed spamem i automatycznymi wiadomościami. Zamieszczanie komentarzy nie jest obowiązkowe.
 2. Redakcja ani Wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za:
 • sposób, w jaki użytkownicy korzystają z portalu a także za wszelkie wynikłe z tego skutki;
 • komentarze oraz materiały zamieszczane przez Użytkowników portalu Kontrrewolucja.net;
 • jakiekolwiek szkody wynikające z działań użytkowników portalu Kontrrewolucja.net niezgodnych z obowiązującym prawem a także postanowieniami regulaminu portalu Kontrrewolucja.net;
 • poniesione przez użytkownika spowodowane zagrożeniami występującymi w sieci Internet, a przede wszystkim włamaniami do systemu Użytkownika, przejęciami haseł przez osoby trzecie, zainfekowaniem systemu użytkownika wirusami.
 1. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdej chwili. Dalsze korzystanie przez Użytkownika z usług portalu po dokonaniu zmian oznacza ich akceptację. Regulamin wchodzi w życie z dniem jego opublikowania.
 1. Osoby zamieszczające wypowiedzi w serwisie Kontrrewolucja.net rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.
 1. Administratorem danych na stronie jest Wydawca portalu. Dane osobowe nie są przez wydawcę wykorzystywane w celach marketingowych, nie są sprzedawane innym podmiotom, etc. Służą wyłącznie sprawdzaniu zasięgu strony oraz poszczególnych artykułów i newsów. W każdej chwili mogą Państwo edytować udostępniane nam informacje ze swoich komputerów (np. cookies) poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce.
 1. Jedyną drogą komunikacyjną z Wydawcą i/lub redakcją jest kontakt mailowy podany w zakładce „kontakt”. Wszelkie informacje wysłane za pośrednictwem mediów społecznościowych czy też komentarzy nie są traktowane jako przekazanie informacji.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net