2 tys. osób pod warszawskim ratuszem. Protestowali w obronie przed indoktrynacją LGBT w szkołach (WIDEO)

Wczoraj pod warszawskim ratuszem zgromadziło się ponad 2 tys. osób. Protestowali oni przeciwko podpisaniu przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego tzw. deklaracji LGBT+ oraz wprowadzaniu przymusowej bądź niebezpośredniej indoktrynacji dzieci ideologią LGBT.

– Trzeba to powiedzieć wprost. Te standardy edukacji seksualnej to przygotowanie ofiar dla pedofilów. I to właśnie szykują nam rządcy Warszawy. Myśleli, że nikt tych standardów nie przeczyta, ale na szczęście jest inaczej i możemy się z treścią zapoznać. To jest to, co panowie Trzaskowski i Rabiej proponują warszawskim dzieciom – mówił Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro – Prawo do Życia.

– Chcę dzisiaj powiedzieć przedstawicielom Ratusza: Rozmawiajcie sobie o czym chcecie. O masturbacji, o antykoncepcji i o seksie jakiego sobie życzycie. Ale zabierajcie się ze szkół – przemawiała Kaja Godek z Fundacji Życie i Rodzina.

Rodzice przynieśli m.in. transparenty z napisami „Stop manipulacji, dewiacji, pedofilii”, „Stop LGBT”, „Wychowanie tak, indoktrynacja nie”, „Nie róbcie z polskich szkół sodomy” czy  „Ręce precz od naszych dzieci”.

Protestujący żądali wycofania się prezydenta z zapowiedzi wprowadzenia do szkół i przedszkoli seksualizacji zwanej „edukacją seksualną według standardów WHO”.

nczas.com, twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.