6666 dzieci legalnie zamordowanych w Irlandii przed narodzeniem w ubiegłym roku

W ubiegłym roku w Irlandii zamordowano legalnie 6666 dzieci przed narodzeniem. Liam Gibson z Towarzystwa Ochrony Nienarodzonych Dzieci (ang. Society for the Protection of Unborn Children – SPUC) określił te dane jako „szokujące”.

Portal Lifesite News podkreśla, że liczba ta przypomina „biblijną liczbę bestii z Księgi Objawienia”.

Według rządowych danych, w tzw. „wczesnej fazie ciąży”, tj. do 12 tygodnia, przeprowadzono legalnie 6542 morderstwa. 24 morderstwa dokonano pod pretekstem „ryzyka dla życia lub zdrowia matki”. Z kolei 100 dzieci zamordowano z tytułu podejrzewania u nich stanu, który „może doprowadzić do śmierci płodu przed porodem lub w ciągu 28 dni po porodzie”.

– Łatwo byłoby być przytłoczonym samą liczbą aborcji lub przerazić się tym, co zabijanie dzieci na taką skalę mówi nam o społeczeństwie irlandzkim – powiedział Gibson z SPUC.

– Nie możemy jednak nigdy stracić z oczu faktu, że każda z tych 6666 aborcji była umyślnym aktem śmiertelnej przemocy skierowanej przeciwko całkowicie niewinnej i wyjątkowej istocie ludzkiej – podkreślił.

Irlandzki rząd zalegalizował mordowanie nienarodzonych dzieci po referendum w maju 2018 roku. Wcześniej było to zakazane.

lifesitenews.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.