„Aborcja może być zabawna. To moje hobby”. Skandaliczne wypowiedzi działaczki „aborcyjnego dream teamu”

Działaczka tzw. aborcyjnego dream teamu Natalia Broniarczyk ostatnio przekonywała, że zamordowanie nienarodzonego dziecka „rzadko, ale może być” zabawne. Portal Fundacji Pro – Prawo do Życia przypomina, że już wcześniej mówiła, że „pomaganie innym osobom w aborcjach” traktuje jak „hobby”.

W zeszłym miesiącu w wywiadzie dla „Dwutygodnika” Broniarczyk rozmawiała na temat mordowania nienarodzonych dzieci. Prowadząca rozmowę Kinga Jelińska postawiła pytanie z tezą, które jednak jej rozmówczyni wyraźnie zaburzyła.

– Porusza mnie przekonanie, że jak tylko będą mogły, kobiety będą robić sobie aborcję dla zabawy. To nie jest specjalnie zabawne doświadczenie – mówiła Jelińska. – Może być. Rzadko, ale może być – odpowiedziała Broniarczyk z „aborcyjnego dream teamu”, na co Jelińska próbowała ratować sytuację przekonywaniem, że „nie jest to typowy sposób przeżycia”.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

– Wypowiedź Broniarczyk wpisuje się w działalność organizacji, w której działa. Grupa organizuje też „potańcówki dla bezpiecznej aborcji”. Strony internetowe grupy też są zaprojektowane tak, aby aborcja kojarzyła się z czymś przyjemnym i wesołym, podobnie jak różowe naklejki, które tysiącami wysyłają w różne miejsca w Polsce – stwierdza Filip Nowak z Fundacji Pro – Prawo do Życia.

Przypomina także, że „w innych wypowiedziach kobiety z tzw. aborcyjnego killing teamu mówią bardzo podobnie, np. że fascynują się aborcją”.

– Żeby to się stało po prostu, znowu to powiem i znowu będzie skandal: hobby. Czyli co lubisz robić? Lubię pomagać innym osobom w aborcjach – czytamy w cytowanej wypowiedzi. – To jesteśmy my we cztery i tak pewnie zostanie, ponieważ połączyła nas absolutnie aborcyjna fascynacja – napisano w drugiej. – Żeby aborcja była wszędzie: na stacjach benzynowych, w monopolu, żeby można było tabletki kupić i żeby aktywiści i aktywistki odczarowały nam aborcję. Czyli powrót aborcji do ludu to jest moje życzenie dla nas wszystkich – czytamy.

dwutygodnik.com / stronazycia.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

3 thoughts on “„Aborcja może być zabawna. To moje hobby”. Skandaliczne wypowiedzi działaczki „aborcyjnego dream teamu”

 • Avatar
  9 kwietnia 2021 o 13:54
  Permalink

  Biedna, nieszczęśliwa dziewczyna:(
  Oby Dobry Bóg jej wybaczył ….

  Odpowiedz
  • Avatar
   9 kwietnia 2021 o 18:11
   Permalink

   Takie wypowiedzi powinny być karane

   Odpowiedz
 • Avatar
  9 kwietnia 2021 o 17:11
  Permalink

  Ona i jej podobne powinna trafik do szpitala zamknietego

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.