„Aborcja to wolność i dobra ekonomia”. Gubernator Michigan szczerze o powodach legalnego dostępu do mordowania dzieci. W dodatku mija się z prawdą

Gretchen Whitmer, gubernator stanu Michigan wprost stwierdziła, że możliwość mordowania nienarodzonych dzieci to po prostu „dobra ekonomia”, zaś stany, które zakazują procederu, tracą „talenty i inwestycje”. Ponadto nazwała prawo do mordowania dzieci „wolnością”, zaś restrykcje w nią wymierzone „niebezpiecznym” prawem.

Wypowiedź padła w środę podczas przemówienia gubernator Whitmer. Jak stwierdziła, prawo do mordowania nienarodzonych dzieci to „po prostu dobra ekonomia”.

Gubernator została wybrana ponownie w listopadzie. Zapowiadała, że prawo do mordowania dzieci w stanie pozostanie zachowane w formie obecnej, tj. na żądanie z dowolnego powodu.

PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW. KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI

Gubernator przekonywała, że poza kwestiami gospodarczymi, prawo do mordowania dzieci jest „wolnością”.

– Ochrona tych wolności jest właściwą rzeczą i jest to po prostu dobra ekonomia. Stany z ekstremalnymi prawami tracą talenty i inwestycje, bo wiesz co? Bigoteria jest szkodliwa dla biznesu – przekonywała.

– Nie mogę się doczekać, aby podzielić się moją wizją naszego stanu, gdy zmierzamy w kierunku naszej świetlanej przyszłości, i przedstawić moje plany obniżenia kosztów, sprowadzenia łańcuchów dostaw i produkcji do domu w Michigan oraz zapewnienia mieszkańcom Michigan niezrównanych możliwości ekonomicznych i wolności osobistej – kontynuowała.

– Uchylmy nasze skrajne prawo z 1931 r. zakazujące aborcji. Unieważnijmy inne niebezpieczne prawa zabraniające ludziom dostępu do opieki zdrowotnej w zakresie reprodukcji lub zawstydzające ich za to, że w ogóle o nią zabiegali – dodała.

Portal „Life News” wskazuje również na fałszywe założenie przemówienia gubernator Whitmer. Ta przekonuje, że prawo do mordowania dzieci poprawia gospodarkę. Tymczasem fakty są inne. Straty ekonomiczne dla gospodarki państw zezwalających na mordowanie nienarodzonych dzieci są ogromne. Raport Republikanów ze Wspólnego Kongresu Ekonomicznego oszacował, że tylko w 2019 roku z powodu mordowania dzieci – które przecież trzeba utrzymać, a gdy dorosną, również tworzą ogólny dobrobyt – straty wyniosły 6,9 biliona USD.

– Aborcja w swej istocie jest kwestią moralną, a nie ekonomiczną. Ale nawet z ekonomicznego punktu widzenia koszty aborcji znacznie przewyższają deklarowane korzyści – stwierdzono w raporcie.

lifenews.com / kontrrewolucja.net

Gretchen Whitmer/fot. ilustracyjne/fot. YT/Click On Detroit | Local 4 | WDIV

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net