Aborcyjne lobby chce wykorzystać wojnę na Ukrainie do zmiany przepisów m.in. w Polsce

– Światowi liderzy proaborcyjnego lobby manipulują tragedią Ukrainy, aby realizować swoje postulaty w Europie Środkowo-Wschodniej – alarmuje brytyjska organizacja prolife Right to Life. Chodzi o zmianę przepisów m.in. w Polsce, na Węgrzech i Słowacji.

– Według portalu Right to Life „Wezwanie do działania” obejmuje apel do Unii Europejskiej, rządów darczyńców i społeczności międzynarodowej do sprawdzenia, czy pomoc finansowa nie jest udzielana podmiotom, walczącym z tzw. „równością” w Polsce, na Węgrzech, w Mołdawii, Rumunii, na Słowacji i na Ukrainie – podaje portal vaticannews.va.

Planned Parenthood i Amnesty International wezwały Unię Europejską do „podjęcia szybkich i skutecznych środków w celu ułatwienia dostępu do wczesnej aborcji medycznej”. Zalecono m.in. blokadę finansową podmiotów pomocowych sprzeciwiających się mordowaniu nienarodzonych dzieci.

PP i AI zaleciły jednocześnie organizację usług transgranicznych i „telemedycznych”, omijających prawo krajów i przyjmujących uchodźców z Ukrainy. Ponadto zalecono, by w zestawach pierwszej pomocy znalazły się pigułki wczesnoporonne.

– Światowi liderzy fabryki śmierci ubolewają nad tym, że sąsiedzi Ukrainy, przynajmniej w pewnym stopniu, uznają prawo do życia nienarodzonych dzieci. Aborcjoniści wzywają do „pilnego wsparcia politycznego, wskazówek i pomocy technicznej dla rządów Węgier, Polski, Rumunii i Słowacji w celu usunięcia barier prawnych i politycznych”. Wymienione rządy zostały wezwane do tego, by aborcja i antykoncepcja stały się częścią bezpłatnej, podstawowej opieki zdrowotnej, a świadczeniodawcy otrzymali pełną refundację za świadczenie tych usług uchodźcom z Ukrainy – informuje serwis watykański.

vaticannews.va

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net