Aborcyjny gigant bierze się za „zmianę płci” młodzieży bez wiedzy rodziców

Planned Parenthood, aborcyjny gigant oferuje teraz także operację „zmiany płci”. Mówi się, że to efekt poważnego uderzenia w budżet śmiercionośnego koncernu, który stracił dochody po tym, jak kilkanaście stanów USA zakazało lub poważnie ograniczyło możliwość mordowania dzieci.

– 41 z 49 placówek Planned Parenthood Federation of America oferuje już zastrzyki z hormonów i blokery dojrzewania, aby umożliwiać dzieciom, młodzieży i dorosłym tzw. „zmianę płci” – czytamy na stronazycia.pl.

Zainteresowanie jak się okazuje jest spore. W Pittsburghu okres oczekiwania na zabieg wynosi 6-8 miesięcy. W Hawajach, Indianie, Kentucky i na Alasce placówki przestały zaś przyjmować chętnych, ponieważ czekają na rozbudowę ośrodków.

– Jeśli jesteś młodą osobą w wieku 12-17 lat w Kaliforni lub 12-16 lat w Nevadzie możesz przechodzić testy, być poddawanym terapii (…) i my nie możemy powiedzieć twoim rodzicom, opiekunom czy innym osobom, chyba że dasz nam swoją zgodę – podaje Planned Parenthood Mar Monte na swojej stronie.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

Obrońcy życia zwracają uwagę, że aborcyjny gigant nie informuje o powikłaniach związanych z przyjmowaniem reklamowanych środków.

– Tymczasem skutki podawania hormonów i blokerów dojrzewania są opłakane, a wiele z nich jest nieodwracalnych. Podawanie dziewczynkom i kobietom testosteronu powoduje, że ich głos staje się niski a stopy duże, czego nie da się już odwrócić. Częstą konsekwencją jest również bezpłodność a także zwiększone prawdopodobieństwo zachorowania na raka. Problemy psychiczne wydają się jeszcze dotkliwsze. Człowiek zostaje uwięziony w ciele, które nie jest ani kobiece, ani męskie, co zamiast poprawić jego stan, pogłębia jeszcze problemy z tożsamością płciową. Wiele osób żałuje później tego procesu, ale na pewne rzeczy jest już wtedy za późno – czytamy na stronazycia.pl.

– Nie sposób nie odnieść więc wrażenia, że Planned Parenthood świadomie i celowo realizuje misję niszczenia człowieka, która duchowo i psychicznie dalej jest ta sama, choć realizowana na różne sposoby – podkreślono.

stronazycia.pl

fot. ilustracyjne/fot. CEphoto, Uwe Aranas/CC BY-SA 3.0/Wiki

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net