ADT zorganizowało szkolenie z domowych metod mordowania dzieci nienarodzonych. Fundacja Pro zawiadamia prokuraturę (WIDEO)

Wczoraj wieczorem grupy przestępcze pośredniczące w nielegalnym handlu pigułkami poronnymi organizują otwarte szkolenie on-line, w trakcie którego udzielony zostanie instruktaż jak samodzielnie dokonywać aborcji w domu za pomocą tabletek. Program szkolenia zakłada m.in. wykonywanie aborcji na dzieciach w trzecim trymestrze ciąży, co stanowi ogromne zagrożenie również dla ich matek. Fundacja Pro-Prawo do życia poinformowała służby o tych zamiarach i zamierza dalej interweniować.

Wedle informacji publikowanych w mediach przez zorganizowane grupy przestępcze, które pośredniczą w nielegalnym handlu pigułkami poronnymi, tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy dokonano w Polsce ponad 30 000 nielegalnych aborcji z użyciem tabletek. Organizacje nimi handlujące swobodnie reklamują się w mediach, internecie oraz miejscach publicznych. Powszechnie znana jest także tożsamość osób stojących za tym procederem, gdyż nie ukrywają one swoich nazwisk.

Prowadzący nielegalny handel pigułkami przestępcy szukają swoich klientek głównie wśród młodych kobiet w trudnej sytuacji życiowej. Organizują dla nich również specjalne szkolenia, na których można dowiedzieć się w jaki sposób samodzielnie wykonać aborcję w domu z pomocą tabletek poronnych. Kolejne takie szkolenie ma odbyło się wczoraj na internetowym profilu jednej z grup przestępczych, które śledzi ponad 100 000 osób. W trakcie tych warsztatów Polki mają być instruowane nie tylko na temat tego, jak przyjmować pigułki poronne, ale również w jaki sposób wykonywać późne aborcje na dzieciach w trzecim trymestrze ciąży (czyli tuż przed porodem), co jest skrajnie niebezpiecznie również dla życia i zdrowia kobiet.

– Pełna swoboda działania przestępców, którzy sprzedają pigułki poronne i prowadzą pomocnictwo w aborcji, to m.in. konsekwencja odrzucenia przez Sejm obywatelskiego projektu ustawy „Stop aborcji”, którego jednym z celów była naprawa polskiego prawa, aby umożliwiało skuteczne ściganie przestępców aborcyjnych – mówi Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro-Prawo do życia.

– W ciągu ostatnich kilku lat przestępczość aborcyjna rozwinęła się w Polsce na niespotykaną dotąd, gigantyczną skalę. To efekt wadliwego prawa oraz bierności polityków i podległych im służb, które zezwalają na masową dystrybucję nielegalnych tabletek poronnych wśród Polek. W ciągu ostatniego roku zamordowano poprzez nielegalne aborcje pigułkowe ponad 30 000 polskich dzieci. To tyle ofiar, jakby z mapy Polski w rok zniknęło takie miasto jak Sopot lub Wołomin. Stało się to za pełną wiedzą i przyzwoleniem rządzących – dodaje Dzierżawski.

W związku z intensyfikacją działań nielegalnych grup aborcyjnych, Fundacja Pro-Prawo do życia po raz kolejny zawiadomiła prokuraturę i policję o zamiarze popełnienia przez nie przestępstwa.

– Wielokrotnie informowaliśmy służby oraz wysokich rangą urzędników i funkcjonariuszy o masowych przestępstwach dokonywanych publicznie przez grupy aborcyjne. Ile polskich dzieci musi jeszcze zginąć, lub polskich kobiet wykrwawić się w trakcie domowej aborcji, aby w końcu podjęto skuteczne interwencje? – pyta Mariusz Dzierżawski.

Wobec odrzucenia przez Sejm obywatelskiego projektu ustawy „Stop aborcji”, Fundacja Pro-Prawo do życia zamierza dalej działać na rzecz wprowadzenia w Polsce pełnej ochrony prawnej dla wszystkich dzieci, oraz ostrzegać społeczeństwo przed skutkami aborcji i działalnością aborcyjnych grup przestępczych.

Przekaż wieści dalej!

Fundacja Pro - Prawo do Życia

Fundacja Pro - Prawo do Życia - stowarzyszenie prolife działające w Polsce od roku 2005, w roku 2008 uzyskało status organizacji pożytku publicznego. Jej założycielem jest Mariusz Dzierżawski. Inicjator m.in. projektów obywatelskich ustaw Stop Aborcji oraz Stop Pedofilii.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Fundacja Pro - Prawo do Życia

Fundacja Pro - Prawo do Życia - stowarzyszenie prolife działające w Polsce od roku 2005, w roku 2008 uzyskało status organizacji pożytku publicznego. Jej założycielem jest Mariusz Dzierżawski. Inicjator m.in. projektów obywatelskich ustaw Stop Aborcji oraz Stop Pedofilii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net