Afera w salonie SPA w USA. Zmiennopłciowiec uważający się za kobietę w damskiej szatni. Klientki oburzone, obsługa poprawia jednak ich transfobiczne myślenie (WIDEO)

W salonie SPA Wi w Los Angeles doszło do absurdu ocierającego się o pedofilię, do tego przy aprobacie obsługi. W damskiej szatni, w której znajdowały się też dziewczynki, pojawił się nagi mężczyzna uważający się za kobietę. Nie wtargnął tam jednak siłą, gdyż obsługa uznała, że skoro uważa się za kobietę, to może korzystać z damskich szatni, zaś przerażone i zniesmaczone kobiety wykazują się tzw. transfobią.

Jedna z oburzonych sytuacją klientek wezwała obsługę, żądając usunięcia mężczyzny. Jednak bezskutecznie. Ta „wyjaśniła”, że kobieta zgłaszająca sprawę, poprzez nazywanie mężczyzny mężczyzną, dopuszcza się transfobii. Mężczyzna bowiem uważa się za kobietę i – według obsługi – należy to uszanować. Ponadto pojawia się także kwestia orientacji seksualnej.

– Co za orientacja seksualna? Widziałam f**ta! Tam są inne kobiety, są dziewczynki, które czują się bardzo zgorszone, a wy nic z tym nie zrobiliście! Absolutnie nic, wręcz stajecie po jego stronie – mówi kobieta.

– Chcecie powiedzieć, że to w porządku gdy nagi mężczyzna wchodzi do żeńskiej sekcji i pokazuje kobietom, dziewczynkom swojego penisa? – dodaje.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.