Amerykańskie służby alarmują przed aborcjonistami. Zamierzają podpalić gmach sądu i zamordować sędziów

Departament Bezpieczeństwa Krajowego Stanów Zjednoczonych (DHS) alarmuje o planach środowisk aborcjonistycznych. Zamierzają podpalić gmach Sądu Najwyższego i zamordować sędziów w razie uchylenia wyroku Roe vs Wade.

Jak ujawniły amerykańskie służby, aborcjoniści planują podpalić Sąd Najwyższy i zamordować sędziów. Może to się stać w razie ogłoszenia wyroku uchylającego orzeczenie Roe vs Wade.

– Raport, do którego dotarł Axios, zawiera groźby kierowane przez radykalnych zwolenników dzieciobójstwa. Aborcjoniści zapowiadają, że w przypadku unieważnienia wyroku w sprawie Roe vs. Wade, stanowiącego precedens umożliwiający legalizację zabijania nienarodzonych w USA, przypuszczą atak na siedzibę Sądu Najwyższego. Organy ścigania przeszukują media społecznościowe, zbierając również informacje o atakach na miejsca kultu – podaje portal pch24.pl.

DHS ostrzega też, że groźby skierowano przeciwko sędziom Sądu Najwyższego, prawodawcom oraz duchownym i pracownikom systemu obrony zdrowia. Jak zaznacza instytucja, groźby te „prawdopodobnie utrzymają się i mogą przybrać na sile po wydaniu oficjalnego orzeczenia Trybunału”.

– Samo opowiadanie się za stanowiskami politycznymi lub społecznymi, aktywizm polityczny, użycie silnej retoryki lub uogólnione filozoficzne przyjęcie taktyki przemocy nie stanowi przypadku terroryzmu krajowego ani nielegalnej działalności i jest chronione konstytucyjnie – twierdzi DHS.

Służby zapowiadają jednak, że w celu „zapobiegania wszelkim formom przemocy” przekażą informacje i dane wywiadowcze partnerom z sektora publicznego oraz prywatnego, którym grozi niebezpieczeństwo.

Czy gmach rzeczywiście stanie się celem ataku i aborcjonistom uda się podpalić Sąd Najwyższy? Wygląda na to, że zwolennicy dzieciobójstwa gotowi są rozpętać wojnę domową.

pch24.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net