Armia USA pod naciskami genderyzmu

Do jednego z amerykańskich czasopism opiniotwórczych napisał rozżalony wojskowy lekarz. Nie akceptuje on faktu, iż jest zmuszany do przeprowadzania tzw. operacji zmiany płci.

foto: Aneta Korpalska/Kontrrewolucja.net ⓒ
foto: Aneta Korpalska/Kontrrewolucja.net ⓒ

List lekarza został wydrukowany na łamach „The American Conservative”. Doktor, który poprosił o anonimowość, jest zszokowany faktem, iż otrzymał notatkę służbową wyznaczającą procedury w kwestii operacji zmiany płci dla transpłciowych żołnierzy. „Przede wszystkim uważam za głęboko niepokojące, że to, co wydaje się być zaburzeniem psychicznym, leczy się poprzez groteskową metodę okaleczania ludzkiego ciała – co nie przynosi w rezultacie pozytywnych efektów klinicznych” – pisze zaniepokojony lekarz.

Jak zauważa, medycyna wojskowa stoi w USA na bardzo wysokim poziomie. „Żołnierze, marynarze, piloci, komandosi, którzy cierpią na depresję czy zespół stresu pourazowego bądź uzależnienia są leczeni, a ich poprawa jest monitorowana dopóty, dopóki nie będą w stanie wrócić do służby” – zauważa doktor. Tymczasem, w przypadku tzw. transpłciowych żołnierzy, stosuje się metodę „usuwania bądź zniekształcania organów płciowych, brania hormonów i nazywania tego poprawą – wszystko na koszt podatnika”.

Lekarz niepokoi się również, iż w wojsku coraz większą rolę odgrywa poprawność polityczna i ideologia. „Nie obchodzi mnie, czy moi żołnierze to geje. Co więcej, w poprzednim roku dowodziłem trzema homoseksualistami, którzy byli świetni w tym, co robią. (…) W wojsku zawsze była merytokracja, ale to się zmienia” – mówi doktor, który oskarżany jest o „bigoterię” i „homofobię”.

Rok temu w ramach walki z „dyskryminacją” grupę żołnierzy w USA zmuszono do publicznego defilowania w czerwonych szpilkach (TUTAJ).

MGOT/theamericanconservative

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.