Bezczelna ustawka z „biciem” w Białymstoku? Na filmie imitowano kopniaki, a „ofiara” mówi, że „nie czuje się pobita” i mówi o „ofiarach śmiertelnych” (WIDEO)

Nagranie ukazujące rzekome pobicie młodego chłopaka utożsamiającego się z LGBT było ustawką? Na filmie w zwolnionej wersji widać, że wyglądające efektownie ciosy nie trafiły rzekomej ofiary.

Jedyny „cios”, który trafił chłopca być osłabiony. Tuż przed uderzeniem pięść rozluźnia się, w efekcie czego jest to klepnięcie otwartą ręką w ramię. Dwa ciosy kolanem oraz zamaszysty cios butem w ogóle nie trafiają chłopaka.

Przedstawiający się jako ofiara „napadu narodowców” chłopak umieścił nagranie w serwisie YouTube z komentarzem sytuacji.

– To jest ten niby pobity w Białymstoku. Sam mówi, że 'nie czuje się pobity’, ale oskarża publicznie @PolskaPolicja , że biernie przyglądała się łamaniu prawa. Mówi też, że słyszał że 4 osoby nie żyją – streszcza nagranie Adam Wojtasiewicz.

Sprawę ewentualnego pobicia oczywiście należy wyjaśnić. Włącznie z ewentualną opcją ustawienia sytuacji.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

7 komentarzy do “Bezczelna ustawka z „biciem” w Białymstoku? Na filmie imitowano kopniaki, a „ofiara” mówi, że „nie czuje się pobita” i mówi o „ofiarach śmiertelnych” (WIDEO)

 • 22 lipca 2019 o 22:35
  Bezpośredni odnośnik

  Jakie to wszystko zaklamane towarzystwo. Ile im placa że szkaluja nasza ojczyznę? Kim ich nazwać?

  Odpowiedz
  • 23 lipca 2019 o 10:39
   Bezpośredni odnośnik

   MASZ RACJĘ !!! to są zdrajcy !!! księża katoliccy dostają od Państwa Polskiego 19 miliardów złotych rocznie i szkalują naszą ojczyznę napuszczają ludzi na siebie , ukrywają pedofilów .. TERAZ PYTANIE JAK ICH NAZWAĆ ?!

   Odpowiedz
 • 23 lipca 2019 o 10:25
  Bezpośredni odnośnik

  pewnie wszystko to była ustawka … tylko kibice katoliccy patryoci tego nie załapali i naprawdę policję i uczestników napier.. lali …

  Odpowiedz
  • 23 lipca 2019 o 20:05
   Bezpośredni odnośnik

   Dostał z podeszwy, a sam mówi że 'nie czuje się pobity’. Więc komu mówisz żeby się w łeb pierdolnął? Może powiedz to temu mopowi w koszuli w kratkę?

   Odpowiedz
 • 3 sierpnia 2019 o 05:54
  Bezpośredni odnośnik

  Nie no cudownie, wasze motto to miłujmy bliźniego, a jak tylko ktoś nie zgadza się z waszymi poglądami, to przyzwalacie na nienawiść oraz przemoc i uważacie, że pobicie to ustawka

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net