Biden chce „uhonorowania pokoleń” walczących o prawo do mordowania dzieci

Lansowany przez wiele „katolickich” mediów na katolika prezydent USA Joseph Biden ogłosił, że należy „uhonorować” aktywistów na rzecz prawa do mordowania nienarodzonych dzieci. W dniu Marszu dla Życia w Waszyngtonie wydał dokument upamiętniający centralne przepisy zmuszające władze stanów do zapewnienia możliwości zamordowania swojego dziecka.

Portal pch24.pl przypomina, że choć Biden jest drugim nazywającym się katolikiem prezydentem Stanów Zjednoczonych (pierwszym był wybrany w 1961 roku John F. Kennedy), to „jego poglądy na temat aborcji stoją w sprzeczności z nauczaniem Kościoła katolickiego”.

W sobotę, gdy w Waszyngtonie maszerował Marsz dla Życia, prezydent Joseph Biden wydał dokument upamiętniający przepisy nakazujące wszystkim stanom zapewnienie dostępu do legalnego zamordowania nienarodzonego dziecka. Chodzi o wyrok Roe vs Wade, który ponad pół roku temu został w końcu obalony. TUTAJ więcej informacji na ten temat.

– Wzywam Amerykanów do uhonorowania pokoleń orędowników, którzy walczyli o wolność reprodukcyjną, do uznania niezliczonych kobiet, których życie i przyszłość zostały uratowane i ukształtowane przez decyzję w sprawie Roe vs. Wade – napisał prezydent USA Joseph Biden.

„Katolicki” prezydent zachęcił także do walki o przywrócenie „prawa wyboru”. Jest to popularny eufemizm wśród aborcjonistów na możliwość legalnego pozbawienia życia człowieka przed jego narodzeniem.

– Decyzja Roe vs. Wade wydana 22 stycznia 1973 r., uznała aborcję za konstytucyjne prawo i zakazała poszczególnym stanom USA egzekwowania większości ograniczeń aborcyjnych. Tym samym aborcja stała się łatwo dostępna w całym kraju. 24 czerwca minionego roku Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych całkowicie uchylił tę decyzję i orzekł, że konstytucja nie zezwala na dokonywanie aborcji. Sąd Najwyższy dał zarazem możliwość decydowania o aborcji przez lokalne parlamenty – przypomina pch24.pl.

W swoim dokumencie prezydent Biden atakował również sędziów Sądu Najwyższego. Wymieniał także – w formie chwalenia się, nie wyznania winy – swoje działania na na rzecz szerszego i łatwiejszego dostępu do dzieciobójstwa zarówno w kraju, jak i za granicą.

pch24.pl / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net