29 września 2023
Rodzina

Biden uruchamia infolinię „pomocową” dla kobiet w ciąży. Będą informować o tym, gdzie zamordować dziecko i nie wolno będzie mówić o centrach darmowej pomocy

– Administracja Bidena zapowiedziała stworzenie 24-godzinnej „gorącej linii” dla kobiet w ciąży, której celem ma być odsyłanie kobiet na aborcję, choć oficjalna wersja mówi o podawaniu „neutralnych, prawdziwych informacji” o różnych możliwościach. Tyle że informowanie o rozsianych po całym kraju 2500 centrach pomocy, oferujących wózki, pieluchy, ubranka czy USG (wszystko za darmo!) będzie niedozwolone – pisze Aleksandra Musiał na stronazycia.pl.

Administracja prezydenta USA Josepha Bidena zamierza uruchomić specjalną linię telefoniczną dla kobiet w ciąży. Teoretycznie mają być na niej przekazywane „neutralne, prawdziwe informacje” o różnych możliwościach dla takich kobiet.

W praktyce jednak – jak ostrzegają obrońcy życia – będzie to jedynie sposób na nachalne promowanie mordowania nienarodzonych dzieci.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

– Zapowiedziano już dotację dla organizacji, która zechce się podjąć tego projektu, przy czym nie może to być żadna organizacja pro-life. Wśród możliwych kandydatów znalazł się natomiast Planned Parenthood, koncern aborcyjny, który po zakazaniu aborcji przez wiele stanów zalicza kolejne straty finansowe – czytamy.

– Zdaje się więc, że prezydent Biden chce finansować z pieniędzy podatników zarówno organizacje wspierające zabijanie jak i zabijanie dzieci jako takie. To już kolejna inicjatywa jego administracji, która próbuje ominąć prawa stanowe, by w całym kraju wciąż zabijano. Nie chcą, by z ich sieci wymykały się kobiety, które poddane presji „neutralnych informacji” i nie otrzymawszy prawdziwej pomocy i troski, które pozwoliłyby im rozwinąć w sobie miłość do własnego dziecka zabiją je – podkreśla Aleksandra Musiał.

stronazycia.pl

fot. YT/LiveNOW from FOX

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Jeden komentarz do “Biden uruchamia infolinię „pomocową” dla kobiet w ciąży. Będą informować o tym, gdzie zamordować dziecko i nie wolno będzie mówić o centrach darmowej pomocy

 • Pewnej nocy miałem dość. Stanąłem twarzą w twarz z pokojem 8-10 wspaniałych białych dziewczyn. Miały od 18 do 24 lat. Zapytałem je, czy planują wyjść za mąż. Wszystkie odpowiedziały mniej więcej – TAK. Zapytałem, co ich przyszły mąż pomyśli o ich zachowaniu. Natychmiast spotkałem się z wrogością. Powiedziano mi, że przyszły mąż “nigdy się nie dowie” i “to nie jego sprawa”. Dziewczyny powiedziały, że dokładnie wiedzą, co robią i planują “dobrze się bawić” (zabawa=imprezowanie, zabawa=seks, zabawa=wyjazd na ferie wiosenne itp.) i “ustatkują się później”. Zapytałem: kiedy planujecie się ustatkować? Odpowiedziały:

  “To zależy” i “prawdopodobnie około 27, 28 roku życia” lub
  “Może wcześniej, to zależy”.

  Dalrock

  Naprawdę postawiłem dziewczyny na baczność. Podczas naszej wymiany zdań widziały, że jestem zdenerwowany. Powiedziały mi, że powinienem się cieszyć, ponieważ:

  “Mili faceci w końcu kończą pierwsi”.

  Powiedziałam im, że nie można mieć ciastka i zjeść ciastka. Wtedy Kaylene (młoda, szczupła, super seksowna blondynka z krągłościami we wszystkich właściwych miejscach (która swoją drogą odmówiła umówienia się ze mną, mimo że byliśmy przyjaciółmi i według jej współlokatorki uprawiała seks z prawie 30 facetami w ciągu jednego semestru) powiedziała mi:

  “Michael, pozwól, że coś ci powiem: nie tylko będę miała swoje ciastko i je zjem. Co więcej zjem je z lodami i posypką”.

  Wszystkie dziewczyny zaśmiały się i uśmiechnęły zgodnie. Myślałem, że po studiach wszystko się zmieni. Nie zmieniło się.

  Teraz, gdy mam 32 lata i odnoszę sukcesy, te kobiety podbijają do mnie. W mojej głowie są to te same kobiety, które mnie odrzuciły. Nie jestem zainteresowany. Biblia mówi coś w stylu

  “Nie porzucaj żony swojej młodości” [Ml 2, 14] lub coś w tym stylu
  “Pamiętasz swoją młodą żonę?

  Coś w tym stylu. Jak niby mam pamiętać coś, czego nigdy nie miałem? Nie mam żadnej historii z tymi kobietami. Tykające jajniki są skandaliczne. Skłamią i powiedzą wszystko, żeby dostać to, czego chcą. Czyli:
  DZIECI I KOCHAJĄCEGO MĘŻA, KTÓRY ZAPŁACI ICH RACHUNKI.

  A przecież te kobiety nie oddały nawet kilku dobrych lat swojej młodości!

  Jako mężczyzna jestem bardzo wizualny. Bóg mnie takim stworzył. Nic nie poradzę na to, że piękna fizycznie kobieta jest dla mnie atrakcyjna. Dlaczego te kobiety nie dały mi przynajmniej kilku lat swojej młodości, abym miał czas się w nich zakochać i trwale utrwalić ich obraz w moim umyśle? Potrzebuję czegoś, co będę pamiętał, gdy będziemy mieli 50 lat i będziemy małżeństwem. A jednak ona spędziła swoje 20 lat bzykając [on użył słowa ‘parcelując’] się z facetami, którzy nic jej nie dali i nie oferują nic facetowi, który daje jej wszystko. Oczekuje się, że zaangażuję ciężko zarobione środki w wychowywanie dzieci z podejrzaną kobietą, o której historii nic nie wiem. Ponad 30+ niezamężna kobieta ma bardzo duże szanse na wątpliwą przeszłość i spory bagaż. Uważam, że im więcej mężczyzn ma za sobą kobieta, tym mniej prawdopodobne jest, że będzie emocjonalnie zaangażowana w każdego kolejnego. Kiedy przez lata rozdawałaś małe kawałki swojego serca dziesiątkom różnych mężczyzn, co pozostaje dla męża, którego deklarujesz, że naprawdę kochasz? Jaką wartość mają słowa “kocham cię”, gdy patrzyła w oczy ponad 10-100 różnym mężczyznom i mówiła to samo?

  W wieku 30+ wygląd fizyczny kobiet jest już na równi pochyłej. Czy to właśnie mają na myśli kobiety, mówiąc “zachowują najlepsze na koniec”? Wychodzenie za mąż w wieku 30+ lat? Jak kobiety mogą wydawać biliony dolarów rocznie na produkty upiększające, a jednocześnie twierdzić, że wiek kobiety “nie powinien być ważny” dla mężczyzny? A co z dziećmi? Czy kiedykolwiek pomyślały, że ich mężowie mogą chcieć mieć dzieci? Jaki wiek daje większe szanse na szybsze zajście w ciążę i zdrowe potomstwo? Płodna 24-latka w kwiecie wieku… czy 35-letnia starzejąca się macica? Co jeśli chcę mieć więcej dzieci? W wieku 30+ kobieta może łatwo stać się bezpłodna już po pierwszej ciąży. W wyniku wszystkiego, co widziałem i czego doświadczyłem w moim życiu, chciałbym ogłosić wszystkim zdesperowanym kobietom w wieku 30+ lat: Wolałbym się udusić i umrzeć, niż wydać na ciebie moje ciężko zarobione pieniądze, miłość, zaufanie i substancję. Uprawnione, starzejące się, feministyczne, zmęczone, z bagażem i wypranym mózgiem. A jeśli nie mogę poślubić kobiety w wieku 20 kilku lat przed 30 to
  ODMAWIAM OŻENKU.

  Optymalny wiek do pierwszej ciąży to jest 20-24 lata

  Biorąc pod uwagę moje wysokie dochody, nie powinno to stanowić problemu. Obawiam się jednak, że w pewnym momencie będę musiał zacząć szukać za granicą (Ukraina, Rosja, Europa Wschodnia itp.). Nie zamierzam poślubić jednej z tych starzejących się, uprawnionych kobiet po 30-tce, które najwyraźniej mają własne plany. Zamierzam ożenić się raz. Małżeństwo ma być na zawsze. Nie będę mężem na start dla jednej z tych zużytych kobiet. Nie jestem w stanie określić liczby mężczyzn, których znałem, a którzy ożenili się późno i zostali nagrodzeni utratą wszystkiego, co spędzili na budowaniu swojego życia… Widzę to tak, że dano mi następujący wybór:

  — Poślubić kobietę w wieku 30+ lat,
  — Poślubić kobietę po dwudziestce,
  — Być singlem i cieszyć się moimi pieniędzmi.

  ♦ ♦ ♦

  W moim wieżowcu mieszka jedna atrakcyjna dziewczyna. Ma 28 lat. Zostało jej mniej niż 2 lata nektaru w brzoskwini późnych lat 20-tych przed 30-tką. Rozmawiałem z nią kilka razy. Jej samochód stoi obok mojego. W międzyczasie widziałem ją z co najmniej 11 różnymi facetami (w sugestywny sposób), odkąd się wprowadziła. Pracuje w ciągu dnia. I o ile dobrze pamiętam, prawie zawsze, gdy byłem w weekendy, jej samochodu nie było. W noce również. Właśnie zszedłem na dół, żeby wyjąć coś z samochodu. Jest 2:30 nad ranem, a jej samochodu nie ma. Zastanawiam się, gdzie ona może być?

  Biblia mówi coś o rozwiązłych kobietach, że “jej stopy nigdy nie pozostają w domu”. Nie potrafię nawet zliczyć liczby samotnych białych kobiet, które znałem, z którymi rozmawiałem, o których słyszałem i które osobiście obserwowałem, a których stopy “nigdy nie pozostają w domu”. Przypuszczam, że politycznie poprawnym terminem jest dziś “życie seksualne”.

  Pewnego dnia (być może wkrótce) ta kobieta i inne jej podobne mogą zdecydować, że chcą mieć męża. Dlaczego jakikolwiek monogamicznie zorientowany mężczyzna miałby świadomie poślubić taką kobietę? Odpowiedź: Nie zrobiłby tego. Dlatego kobiety kłamią na temat swojej przeszłości. Te kobiety są śmieciami. Są bolcowane i lukrowane przez wszelkiego rodzaju facetów przez cały ich okres między 20 a 30 rokiem życia. Nie oszukujmy się. To nie tylko standardowy stosunek. Wszystkie jej otwory są wykorzystywane przez tych mężczyzn. W każdy możliwy sposób. Po stosunku oralnym większość kobiet połyka. Oznacza to, że jej żołądek i układ trawienny są wykorzystywane do trawienia i przetwarzania wytrysków od wszystkich tych różnych facetów.

  Następnie, gdy nadejdzie właściwy czas, kobiety te z powodzeniem prezentują się jako cnotliwe kobiety (zwykle w wieku około 30 lat), cofając swoje liczniki [przebieg]; oszukując i wiktymizując swoich zaufanych zalotników i potencjalnych przyszłych mężów. Są to w większości niewinni mężczyźni, którzy wierzą, że poślubiają wymagające, cnotliwe kobiety swoich marzeń.

  Przeszłość kobiety powinna być podstawą do natychmiastowego rozstania.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net