Brytyjka wydała na świat potężnego noworodka. Ważył 7 kg! (FOTO)

31-letnia Cherral Mitchell wydała na świat w 38 tygodniu ciąży syna. Alph urodził się w czwartek. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie waga. Noworodek ważył 7 kg (sic!) i jest trzecim w historii Zjednoczonego Królestwa największym urodzonym dzieckiem.

Alph przyszedł na świat w 38 tygodniu ciąży, 28 października w John Radcliffe Hospital w Oksfordzie. Ważył siedem kilogramów, co stawia go na trzecim miejscu spośród największych noworodków w historii Zjednoczonego Królestwa.

– Nie sądziliśmy, że będzie tak duży. Wszyscy się śmiali, gdy zobaczyli jego główkę. Mój mąż powiedział: „o mój Boże, on jest masywny – powiedziała matka chłopca Cherral Mitchell. Położne nazwały dziecko „małym hipopotamem.

– Pielęgniarki powiedziały, że to największe dziecko, jakie do tej pory widziały – dodała kobieta.

Michell ma już dzieci. Lyon ma 3 lata, Rogue-Angel 4 lata, zaś Twyla Bay ma 10 lat. Ich waga w momencie narodzin była w normie.

Największym noworodkiem w historii Zjednoczonego Królestwa jest Guy Carr. Urodzony w 1992 roku chłopiec miał 15 funtów i 8 uncji wagi (około 8 kg). Drugie miejsce zajmuje George King z 15 funtami i 7 uncjami.

radiozet.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net