Cejrowski: dlaczego PiS jeszcze nie zakazał mordowania dzieci?

foto: Fb.com/Wojciech.Cejrowski
foto: Fb.com/Wojciech.Cejrowski

– Najpierw życie, potem podatki, potem audyty. Dlaczego posłowie PiS-u jeszcze nie przegłosowali ustawy? Dlaczego to dziecko na tacy w szpitalu w Warszawie, w byłym szpitalu profesora Chazana, zostało pozostawione na umieranie? Dlaczego nic się nie robi w tym zakresie?pytał dziś Wojciech Cejrowski w porannej audycji radiowej.

Podróżnik odniósł się do przedwyborczych deklaracji kandydatów na posłów i senatorów, którzy zabiegali o poparcie w katolickich mediach. – Obietnicą wyborczą PiS-u było zajęcie się sprawą aborcji i na pierwszym posiedzeniu należało przegłosować zakaz aborcji a w tej chwili jakoś cisza. Do Radia Maryja i telewizji Trwam potrafili przychodzić po głosy wyborców, to teraz trzeba zapłacić tym, co się obiecywało. To jest mój audyt wobec PiS-u – mówi Cejrowski.

W porannej audycji Radia Wnet pisarz podkreślił, że kwestia zakazu mordowania dzieci jest w jego przekonaniu najistotniejszą i najpilniejszą spośród tych, którymi powinno zająć się Prawo i Sprawiedliwość po przejęciu władzy. – Pistolety i karabiny są bardzo ważne, co pan Macierewicz pięknie opowiedział w swoim przemówieniu. Ale zanim to przemówienie zostało wygłoszone, należało załatwić sprawę mordowania nienarodzonych – stwierdza słynny podróżnik.

Przypomniał także, że w trakcie kampanii politycy obecnej partii rządzącej deklarowali swoje poparcie dla sprawy obrony życia, a teraz  nadszedł czas weryfikacji ich przedwyborczych obietnic. – Nie ma ich o co pytać, od nich trzeba wymagać. Wysłaliśmy, macie wykonać rozkazy narodu! Obietnica wyborcza to jest kontrakt zawarty ze społeczeństwem. Umowa ustna, zgodnie z polskim prawem – dowolna, handlowa czy jakakolwiek inna – jest umową zobowiązującą. Zawarta publicznie z wyborcami umowa ustna każdego posła, który obiecywał załatwienie tej sprawy, zobowiązuje go. Jeżeli nie wykonuje umowy, to won z roboty! – mówi podróżnik. – Powinna istnieć instytucja odwołania posła za sprzeniewierzenie się obietnicom wyborczym, które są spisane na jego stronie internetowej, na różnych kartkach, które rozdaje ludziom zakończył Cejrowski.

Mas/Pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net