Demokraci tracą burmistrza. John Lee przechodzi do Republikanów, ponieważ nie zgadza się na prawo do mordowania nienarodzonych dzieci

Gregg Jarrett, dziennikarz Fox News poinformował, że burmistrz North Las Vegas w stanie Nevada ogłosił odejście od Demokratów i przejście do Republikanów. Głównym powodem, jak powiedział sam burmistrz, jest kwestia obrony życia.

– Jeśli jesteś demokratą za życiem, demokratą za bronią i bardzo konserwatywną osobą, nie będziesz zbyt znany w Partii Demokratycznej. Trzymałem się tak długo, jak miałem nadzieję, że partia się zmieni, ale tak się nie stało. Jest jeszcze gorzej – powiedział Lee stacji Fox & Friends.

Lee był od lat członkiem Demokratów. Pierwszy raz został wybrany na burmistrza North Las Vegas w 2013 roku, ponownie został wybrany na to stanowisko w 2017 roku.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Burmistrz jest zły na Demokratów za to, że w partii rośnie radykalizm oraz że porzuciła klasę pracującą oraz drobnych przedsiębiorców oraz nienarodzone dzieci.

– Chociaż przez całe życie byłem zarejestrowanym Demokratą na papierze, zmiany w swoim sercu dokonałem już dawno temu, ponieważ w niektórych sprawach po prostu nie ma kompromisu – mówił John Lee. – To nie jest partia i środowisko, w którym dorastałem 25 lat temu. To nie partia, z którą mogę dalej stać – kontynuował.

– Ekstremistyczne proaborcyjne stanowisko przywódców Demokratów jest jednym z głównych powodów, dla których tak wielu odchodzi. Większość Amerykanów, religijnych lub nie, nie zgadza się z nową polityką partii, która wspiera nieograniczone aborcje i żąda, aby płacili za nie podatnicy – podaje portal lifesitenews.com.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.