Dr Fauci głównym sponsorem eksperymentów z użyciem ludzkich organów? Główny doradca prezydenta USA ds. Wielkiej Histerii „czołowym nazwiskiem” w raporcie

Dr Anthony Fauci jest głównym nazwiskiem w raporcie dotyczącym zaangażowania federalnej administracji USA w proceder badań z użyciem ludzkich organów kupowanych od firm związanych z przemysłem aborcyjnym. Informacje na temat zaangażowania głównego doradcy prezydenta ds. Wielkiej Histerii podają konserwatywne amerykańskie media.

Portal pch24.pl podaje, że amerykański przemysł aborcyjny „skupia się nie tylko na samym wyrabianiu 'norm’ zabijania dzieci nienarodzonych, ale także na prowadzeniu badań przy użyciu szczątków zamordowanych osób”. Jak się okazuje, ogromny udział w procederze mają publiczne pieniądze, którymi zarządza dr Anthony Fauci, który zasłynął jako główny doradca prezydenta USA ds. Wielkiej Histerii.

Opublikowano kilka dni temu raport, według którego większość środków zużytych na wspomniany proceder pochodzi z budżetu Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych. Dysponuje nim dr Fauci.

Tylko w tym roku rząd zamierza przeznaczyć 88 mln USD na ten cel. 80 proc. środków ma pochodzić ze wspomnianego instytutu.

Informacje o procederze zostały pozyskane częściowo przez przypadek. Organizacja White Coat Waste Project (WCW) zajmuje się zwalczaniem badań na zwierzętach. Szukając informacji ze swojej dziedziny, natknęli się na ślady dotyczące badań przy użyciu ludzkich organów.

– Badania obejmują np. próby przeszczepu ludzkich organów zwierzętom. Materiału ludzkiego do tego typu eksperymentów dostarcza m.in. największy gigant przemysłu aborcyjnego, zbrodnicza organizacja Planned Parenthood. Eksperymenty prowadzone są m. in. na Uniwersytecie w Pittsburghu – podaje pch24.pl.

– Większość republikańskich i demokratycznych podatników nie chce być zmuszana do wpłacania do białych fartuchów uniwersyteckich dziesiątek milionów dolarów każdego roku na wszczepienie palców, skóry głowy, oczu i innych części z abortowanych ludzkich płodów małpom i myszom w ramach koszmarnych eksperymentów – powiedziała Christine McPherson z WCW w rozmowie z Fox News.

Zarząd Narodowych Instytutów Zdrowia odmówił Fox News komentarza na temat skandalicznego procederu.

pch24.pl / lifesitenews.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net