Drag queens czytają bajki przedszkolakom

twitter.com/BKLYNlibrary

W ramach szerzenia propagandy genderowej wśród najmłodszych mężczyźni poprzebierani za kobiety czytają bajki maluchom i bawią się z nimi. Akcję Drag Queen Story Hour wymyśliła jedna z nowojorskich bibliotek publicznych.

Mężczyzna w kobiecym przebraniu i intensywnym makijażu czyta przedszkolakom książki i tańczy z maluchami – takie widoki można znaleźć w bibliotece na Brooklynie. Brooklyn Public Library w Nowym Jorku prowadzi akcję zatytułowaną Drag Queen Story Hour, w ramach której transwestyci zabawiają lekturą i przeróżnymi grami najmłodszych nowojorczyków. Lektury serwowane dzieciom podczas tych spotkań są również pełne homopropagandy oraz neofeminizmu. Przykładem może być choćby książka „Worm loves Worm” („Robaczek kocha robaczka), która w polukrowanej formie bajki ukazuje wyidealizowany obraz tzw. ślubów jednopłciowych.

Zdaniem polecającej całą akcję Kat Savage z Brooklyn Public Library, pomysł jest „fanstatyczny, ponieważ porusza kwestie zmienności płci”. Na stronie promującej spotkania dzieci z transwestytami można dowiedzieć się także, że pomysł jest wyjątkowo udany, ponieważ wykorzystuje wyobraźnię i zabawę do poruszania kwestii „zmienności płci”, a także „daje dzieciom pozytywny, interesujący przykład osoby queer”. – W miejscach takich jak to dzieci mogą zobaczyć osoby, które nie pasują do sztywnych norm płci, oraz świat, gdzie ludzie mogą prezentować się jak chcą, gdzie przebieranki są codziennością – czytamy dalej.

Podobny pomysł zrealizowano już w San Francisco, gdzie był częścią akcji „Queering the Castro”. Organizatorom nie spodobało się, że popularna niegdyś wśród homoseksualistów dzielnica Castro jest obecnie zamieszkana przez „heteroseksualnych białych mężczyzn”. – Projekt ma na celu przywrócenie dzielnicy jej radykalnie queerowych korzeni – tłumaczyła organizatorka.

lifesite.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.