Facebookowa tęcza promuje homoseksualizm

Popularny portal społecznościowy w służbie homolobby: administracja ogłosiła czerwiec „miesiącem LGBTQ”. Aby zachęcić użytkowników do popierania strony promującej homowartości, administratorzy stworzyli ikonkę tęczy.

fb.com

Tęczowa „duma” zamiast „lubię to” pojawiła się w czerwcu na Facebooku jako dodatkowa opcja. Aby móc jej używać, trzeba spełnić jeden warunek: polubić stronę zatytułowaną „LGBTQ@Facebook”. Na stronie znajdują się m.in. zdjęcia z parad homoseksualistów czy fotografie par tej samej płci. Tego rodzaju obrazki będą wyświetlać się na komputerze bądź smartfonie osoby, która polubi stronę. Akcję promuje piosenkarka Miley Cyrus, niegdyś gwiazdka dziecięcego serialu – od dłuższego czasu promująca się poprzez skandalizujące zachowania i epatowanie nagością oraz wyuzdaną seksualnością.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, co oznacza tęcza i używa jej bez zrozumienia. Z kolei zwolennicy homoseksualnych związków korzystają z nowego emotikona, by prowokować tych, którzy wolą promować wartości rodzinne. Tęcze pojawiły się m.in. na stronie Episkopatu Polski oraz Fundacji Mamy i Taty. Do prowokacji z użyciem tęczowego znaczka zachęca m.in. strona queer.pl, przeznaczona dla osób homoseksualnych.

To nie pierwszy raz, gdy popularne strony w sieci próbują promować wartości genderowe. Homopropaganda pojawiła się również w wyszukiwarce Google (TUTAJ), a po legalizacji w USA „ślubów jednopłciowych” wiele stron zmieniło swoje logo na tęczowe.

 

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.