Szokujący apel feminazistki w mediach. „Trzeba abortować białe dzieci”

pixabay

Nicole Valentine w feministycznym magazynie apeluje o mordowanie nienarodzonych białych dzieci. Powód? Rzekoma „biała supremacja”. Zdaniem lewicowej aktywistki białe dzieci są „najgorszą formą opresji” oraz „przyczyną regresu” w postępowym świecie.

– W postępowym społeczeństwie często rodziny rasy białej są przeszkodą do równości i sprawiedliwości. Systemowa supremacja rasy białej jest uzależniona w pierwszym rzędzie od jednostki rodzinnej rasy białej – pisze autorka w Medusa Magazine. – Jednostki rodzinne białych muszą ulec zniszczeniu – dodaje.

Nicole Valentine twierdzi też – nie wiadomo na jakiej podstawie – że kobiety o innych kolorach skóry nie mają „prawa do decydowania o swoim ciele”. – Pora aby przestać udawać, że mają równe prawa z kobietami rasy białej po tym jak zostało dowiedzione, że istniejące systemy supremacji białych ludzi nie są bezstronne wobec wszystkich kobiet. Ponieważ supremacja białych uniemożliwia kobietom o innym kolorze skóry wolność wyboru, musimy zadbać o wyrównanie ich szans innymi sposobami – pisze Valentine.

Ostatecznie feministka nawołuje wprost do działań na rzecz nakłaniania białych kobiet do mordowania swoich nienarodzonych dzieci. – Wasze białe dzieci wzmacniają korzystną dla was supremację białych. Należy nakłonić białe kobiety, aby dokonały aborcji swoich białych dzieci, wykorzystując uzyskany w ten sposób czas i zasoby w celu pomocy kolorowym kobietom nie mającym innego wyboru niż wychowywanie swoich dzieci – apeluje Nicole Valentine. – Rozważcie adopcję kolorowych dzieci, które utraciły swoich rodziców z winy niszczycielskiej supremacji społeczeństwa rasy białej, do której się przyczyniłyście i którą popieracie – dodaje.

MiesiecznikEgzorcysta.pl, Pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net