Fundacja Pro – Prawo do Życia wkrótce złoży podpisy pod projektem „Stop Aborcji”

– Zbiórka podpisów pod inicjatywą ustawodawczą „Stop aborcji” ma się ku końcowi. Przez kilka miesięcy zbieraliśmy podpisy na ulicach polskich miast. Już w przyszłą środę (22 września) zanosimy je do Sejmu – poinformowała Fundacja Pro – Prawo do Życia na stronazycia.pl.

Pierwotnie podpisy pod projektem zbierane były do połowy tego roku. Jak jednak się okazało, przepisy wprowadzone pod pretekstem tzw. pandemii sprawiły, że wydłużony został czas na zbieranie podpisów pod projektami ustaw obywatelskich. Z możliwości pozostawionej przez pisane na kolanie prawo skorzystała m.in. Fundacja Pro – Prawo do Życia.

TUTAJ można pobrać kartę podpisową, którą można samodzielnie wydrukować i złożyć swój podpis. Można także zachęcić do podpisania się rodzinę i znajomych. Kartę z podpisami można odesłać na adres Fundacji Pro – Prawo do Życia również wtedy, gdy podpisało się mniej, niż 10 osób. Muszą jednak zostać wypełnione wszystkie kolumny w danym wierszu, by podpis został uznany za złożony.

Kartę z podpisami można dostarczyć lub wysłać na adres: Fundacja Pro – Prawo do Życia, ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net