6 kwietnia 2024
Rodzina

Genderowa konwencja stambulska wciąż w mocy przez PiS. Jurek: Czas bronić nasze szkoły

Nikt nie patrzący przez pryzmat przekazu partyjnego nie dziwi się, że Kampania Przeciw Homofobii organizuje bez problemu w ponad 200 szkołach „tęczowy piątek”. To przecież obecny rząd zaakceptował konwencję stambulską, która szeroko otwiera furtki wszelkim homoseksualnym czy genderowym środowiskom.

Przeciwko ratyfikowaniu jej od samego początku występowała Prawica Rzeczypospolitej. W przeddzień próby demoralizacji w państwowych szkołach, Marek Jurek przypomina, że nadszedł czas, by „bronić nasze szkoły przed rewolucją genderową”.

– Skoro władze nie skorzystały z rocznicy wyboru Jana Pawła II ani z Dnia Praw Rodziny, aby wypowiedzieć konwencję stambulską – „tęczowy piątek” jest dobrą okazją. Czas bronić nasze szkoły przed rewolucją genderową – napisał na Twitterze Marek Jurek.

CZYTAJ TEŻ: Nie daj się nabrać na „dzień spódniczki” i inne – jutro seksualizatorzy robią w szkołach „tęczowy piątek”!

Prawica Rp wydała także oświadczenie w związku z „mocnym skrętem w lewo Prawa i Sprawiedliwości”. – Przykładem jest pakt Jaki-Guział w Warszawie, który oznacza wprowadzanie genderowych ideologii do polskich szkół i ogólnie w obszar debaty publicznej. Jest to kontynuacja lewicowej polityki rządu Prawa i Sprawiedliwości, który pomimo naszych wielokrotnych nawoływań do dziś nie wypowiedział szkodliwej dla Polski genderowej Konwencji Stambulskiej, pomimo że większość państw naszego regionu jej nie ratyfikowało. W konsekwencji tych działań przed nami kolejna deprawująca dzieci i młodzież akcja „Tęczowy piątek”. Niepokojące jest milczenie polskiego rządu w tej sprawie, co w konsekwencji daje ciche przyzwolenie na tego typu działania – napisano w oświadczeniu Prawicy Rp.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net