Gubernator Arkansas wprowadziła ustawę antygenderową, teraz umacnia przepisy i chce postawić pomnik pod Kapitolem na cześć wymordowanych nienarodzonych dzieci

Gubernator stanu Arkansas Sarah Huckabee Sanders w pierwszej połowie marca podpisała ustawę, która znacznie zwiększyła władzę rodzicielską zarówno w stosunku do władz stanowych jak również wobec grup ideologów próbujących seksualizować dzieci w szkołach. Teraz gubernator poszła dwa kroki naprzód. Podpisała kolejną antygenderową ustawę oraz zgłosiła postulat postawienia pod stanowym Kapitolem pomnika upamiętniającego zamordowane przed narodzeniem dzieci.

Gubernator Arkansas, Sarah Huckabee dała się poznać jako konserwatywna polityk. Niedawno podpisała ustawę, która gwarantuje rodzicom wybór między szkołą publiczną, prywatną lub edukacją domową, której tak mocno obawiają się lewackie środowiska. Ta ostatnia opcja pozwala wychować dzieci z dala od wciskanej na siłę – i nieraz w sposób skryty – ideologii mającej je zdemoralizować. Zmniejsza także uzależnienie od rządu i schematycznego myślenia pod centralny klucz, charakterystycznego dla współczesnych społeczeństw Zachodu.

Ustawa zakazuje również szerzenia w szkołach neomarksistowskich ideologii, m.in. rasistowskiego ruchu Black Lives Matter. Zakazuje także prowadzenia zajęć z tzw. edukacji seksualnej według „standardów” WHO. Więcej o wcześniej podpisanej ustawie można przeczytać TUTAJ.

Teraz Gubernator Huckabee poszła dwa kroki naprzód. Podpisała kolejną ustawę. Wniosła także postulat postawienia bardzo ważnego, uświadamiającego społeczeństwo pomnika.

– Arkansas nie zamierza pisać od nowa reguł biologii tylko po to, by zadowolić garstkę skrajnie lewicowych aktywistów – stwierdziła rzecznik gubernatora Arkansas Alexa Henning.

– Gubernator powiedziała, że ​​będzie podpisywać ustawy, które koncentrują się na ochronie i edukacji naszych dzieci, a nie na ich indoktrynacji, i uważa, że ​​nasze szkoły nie są miejscem dla agendy woke radykalnej lewicy – dodała.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

Nowa ustawa, którą podpisała gubernator, zakazuje chłopcom twierdzącym, że są dziewczynkami, wchodzić do żeńskich toalet. Członkowie kadry szkolnej zostaną ukarani grzywną co najmniej 1 tys. USD oraz możliwością złożenia pozwu przez rodziców, jeśli zezwolą na takie czyny.

Władze stanu Arkansas pracują też nad podobną ustawą, która ma dotyczyć dorosłych. W tym wariancie znajduje się również dodatkowy zapis przestępstwa kryminalnego w razie obnażania się przy dzieciach. W tym przypadku jest to jednak w chwili obecnej tylko projekt, nie obowiązujące – jeszcze – prawo.

Oprócz tego gubernator Arkansas podpisała ustawę dotyczącą uczczenia pomordowanych dzieci nienarodzonych. Pod stanowym Kapitolem ma stanąć upamiętniający je pomnik.

pch24.pl / kontrrewolucja.net

fot. ilustracyjne/fot. YT/CNBC Television

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net