16 czerwca 2024
Rodzina

Gubernator Florydy zrobił jak zapowiedział. DeSantis oskarżył klub dla „drag queen”, w którym w obecności dzieci dochodziło do obscenicznych zachowań

Gubernator Florydy Ron DeSantis zapowiedział wcześniej pociągnięcie do odpowiedzialności jednego z klubów dla transwestytów, popularnie nazywanych „drag queens”. Mimo wcześniejszych ostrzeżeń o możliwości naruszenia prawa i narażania dzieci na oglądanie symulowanych aktów seksualnych oraz organizowanie „nieobyczajnych i lubieżnych pokazów”, podczas których występujący obnażali m.in. swoje genitalia, władze lokalu zignorowały to.

Administracja gubernatora Florydy oskarżyła Fundację Orlando Philharmonic Plaza, która prowadzi wspomniany klub, o złamanie przepisów dotyczących moralności publicznej. W lokalu organizowano pokazy transwestytów, na które zapraszano dzieci. Przekonywano, że jest to dla nich odpowiednia forma rozrywki.

Dochodzenie w sprawie naruszenia prawa stanowego poprzez narażanie dzieci na oglądanie symulowania aktów seksualnych oraz organizowanie „nieobyczajnych i lubieżnych pokazów” przez mężczyzn przebranych za kobiety, obnażających swoje genitalia i sztuczne piersi prowadził Departament Biznesu i Regulacji Zawodowych. Wcześniej administracja stanowa ostrzegła fundację prowadzącą lokal w tej sprawie. Te jednak zignorowano.

Urzędnicy stwierdzili, że mimo ostrzeżenia, fundacja nie zaprzestała swoich praktyk. W związku z tym podjęto działania. Na razie odebrano klubowi prowadzonemu przez fundację koncesję na alkohol.

Administracja gubernatora Florydy nie wyklucza, że podjęte zostaną kolejne działania. Prowadzi również inne postępowanie w związku z podobnymi sprawami w Stanie.

pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net