19 czerwca 2024
Rodzina

Herod Roku 2022. Plebiscyt trwa do 27 grudnia

Fundacja Pro-Prawo do Życia zorganizowała po raz kolejny plebiscyt „Herod Roku”. Nominowanymi zostali Adam Niedzielski i Donald Tusk. Głosowanie trwa do 27 grudnia.

– Dziecko, zamiast być źródłem radości, jest postrzegane jako zagrożenie. Wielcy tego świata boją się dzieci, które mogłyby w przyszłości zagrozić ich władzy. Podobnie jak Herod gotowi są zabijać. Siepacze Heroda zamordowali w Betlejem kilkudziesięciu chłopców. Dzisiejsi aborcjoniści mordują co roku kilkadziesiąt milionów dzieci. Współcześni Herodowie chcą ukryć swoje mordercze praktyki za kłamstwami i obłudnymi słowami. Mówią o prawach kobiet, zdrowiu reprodukcyjnym, a maja na myśli zabijanie. Wielu ludzi daje się zwieść. Naszym celem jest zdarcie masek z twarzy obłudników, ujawnienie tych, którzy działają na rzecz zabijanie dzieci. Liczymy na to, że skonfrontowani z prawdą opamiętają się – czytamy na stronazycia.pl.

– Uznaliśmy, że w roku 2022 dwaj politycy zasłużyli najbardziej na tytuł Heroda Roku. Prosimy o wskazanie, którego z nich uważają Państwo za większego wroga dzieci – pyta Fundacja Pro.

Pierwszym nominowanym przez Fundację Pro jest Donald Tusk.

– Zadeklarował, że w przypadku wygrania wyborów, pierwszą ustawą zgłoszoną przez jego partię będzie aborcja na życzenie do 12 tygodnia ciąży. Wszyscy kandydaci na posłów partii Tuska, aby znaleźć się na listach wyborczych, muszą zadeklarować poparcie dla morderczej ustawy – napisano.

Drugim nominowanym jest zaś Adam Niedzielski.

– Od sierpnia 2020 jest Ministrem Zdrowia. Ponosi odpowiedzialność za zdrowotną politykę państwa od tego czasu, w szczególności za wywołanie paniki i ograniczenie dostępu Polaków do lekarzy i szpitali, co przyczyniło się do 200 000 nadmiarowych zgonów w Polsce, w latach 2020-2021. Ponosi również odpowiedzialność za forsowanie programu szczepień dla kobiet w ciąży i najmłodszych dzieci, mimo ostrzeżeń, że szczepionki stanowią większe zagrożenie dla dzieci niż sam wirus – podkreśla Fundacja Pro – Prawo do Życia.

Głos można oddać TUTAJ do 27 grudnia. Po wybraniu swojego kandydata do antynagrody należy potwierdzić głosowanie klikając w link, który zostanie wysłany na wskazany adres mailowy.

Wyniki plebiscytu mają zostać ogłoszone 28 grudnia, w dzień Świętych Młodzianków.

stronazycia.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Herod Roku 2022. Plebiscyt trwa do 27 grudnia

  • Nie można dostać się na stronazycia.pl. Próbowałem z kilku przeglądarek, na „świeżo”, bez żadnych danych, historii, ciastek itp.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net