Hiszpański polityk stwierdził, że mężczyzna nie może zajść w ciążę, za co Twitter dał mu bana

Francisco Contreras, polityk z partii Vox napisał na Twitterze, że „mężczyźni nie mogą zajść w ciążę”. Jak się okazało, administracja uznała, że stwierdzenie tego faktu narusza rzekomo regulamin serwisu i zablokowała konto polityka na 12 godzin.

Francisco Contereras został zablokowany na 12 godzin przez administrację Twittera za stwierdzenie, że „mężczyźni nie mogą zajść w ciążę”. Był to jego komentarz do artykułu, w którym autor przekonywał, że są „ciężarni mężczyźni”, którzy „rodzą swoje dzieci”.

– To kłamstwo. Mężczyzna nie może zajść w ciążę. Mężczyzna nie ma ani macicy, ani jajników – stwierdził hiszpański polityk, za co dostał 12 godz. bana. Jak przekonywał serwis, „wpis jest niezgodny z zasadami i obraża innych”. Rzekomo złamano punkt regulaminu dotyczący „podżegania do nienawiści, gróźb, nękania i/lub podżegania do przemocy wobec ludzi na podstawie rasy, pochodzenia etnicznego, narodowości, orientacji seksualnej, płci lub tożsamości płciowej”. Do standardowego komunikatu dodano również standardowe ostrzeżenie, że w razie łamania regulaminu w przyszłości konto zostanie usunięte na stałe.

– Nadal będziemy mówić prawdę o naturze ludzkiej. Prawdy biologicznej nie należy traktować jako „mowy nienawiści”. To biologia, a nie fanatyzm – stwierdził polityk w rozmowie z lifesitenews.com.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Hiszpański polityk stwierdził, że mężczyzna nie może zajść w ciążę, za co Twitter dał mu bana

  • 16 maja 2021 o 04:06
    Permalink

    Nikt ci racjonalne nie wyjaśni tego, jak to wogóle możliwe (bo to niemożliwe) Leć każdy będzie ci pchał to do ust przez odbyt, że tak po prostu jest i tyle.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.