Homoseksualistki wychowywały dziewczynkę. Jedna z nich zakatowała dziecko. Opieka społeczna ignorowała sygnały, bo były „homofobiczne”

W Zjednoczonym Królestwie wybuchła głośna afera. Dwie homoseksualistki wychowywały małą dziewczynkę. 17-miesięczne dziecko zostało zamordowane przez jedną z kobiet. Jak się okazało, do opieki społecznej przychodziły alarmujące ostrzeżenia o tym, co dzieje się w tym związku, ale urząd zignorował je, uznając za „homofobiczne”.

28-letnia Savannah Brockhill i 20-letnia Frankie Smith zostały skazane za maltretowanie i zamordowanie 16-miesięcznej Star Hobson. Dziecko zostało – jak to określa pch24.pl – „zawłaszczone” przez dwie homoseksualistki chcące „wychowywać” dziecko.

Frankie była biologiczną matką dziecka.

Portal „Daily Mail” ujawnił, że dyrektor rady socjalnej Bradford Council przyznał się do poważnych zaniedbań w tej sprawie. Rodzina zamordowanej dziewczynki – w tym dziadkowie – pięciokrotnie składali skargi do opieki socjalnej. Rada jednak odrzucała skargi jako „homofobiczne”.

Dyrektor rady, Kersten England przyznał, że opieka społeczna przyjęła za „wartość nominalną” status opieki nad dzieckiem przez parę homoseksulaną. To zaś oznaczało, że uznano za całkowici normalne i nie budzące wątpliwości, że homoseksualistki zajmują się opieką nad dzieckiem. Wszelkie inne okoliczności natomiast pominięto z przyczyn ideologicznych.

– Przepraszam bez zastrzeżeń, przegapiliśmy kluczowe znaki, chcę przeprosić jej rodzinę i szerszą społeczność, która się nią opiekowała. Jest dla mnie jasne, że przegapiliśmy wiele rzeczy. Oceny, jakich dokonaliśmy na temat okoliczności, w których mieszkała Star, były zbyt optymistyczne, jeśli chodzi o potencjał jej matki do opieki nad nią; poglądy jej matki i jej partnerki zostały przyjęte za dobrą monetę; a nasi pracownicy socjalni zostali zniechęceni do dalszych dociekań – mówił dyrektor England.

Savannah Brockhill, która znęcała się i zamordowała dziecko, została skazana na dożywotnie pozbawienie wolności z możliwością zwolnienia po 25 latach.

Matka natomiast, Frankie Smith, otrzymała wyrok 12 lat pozbawienia wolności.

pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net