Jezuicki orędownik LGBT pozostaje w Watykanie. Franciszek powierzył urząd o. Martinowi SJ na kolejne pięć lat

Znany głównie z wypowiedzi wspierających LGBT jezuita James Martin pozostanie na swoim stanowisku w Watykanie. Wczoraj Franciszek powierzył mu urząd doradcy Dykasterii ds. Komunikacji Stolicy Apostolskiej na kolejne pięć lat.

– Drodzy przyjaciele: Z radością dziele się z wami wiadomością, że Ojciec Święty po raz kolejny mianował mnie na doradcę Dykasterii ds. Komunikacji Stolicy Apostolskiej na okres 5 lat. Jestem zaszczycony (…) i bardzo cieszy mnie praca z Dykasterią – napisał na Twitterze o. Martin SJ.

Pch24.pl wskazuje, że pierwszym działaniem jezuity było zablokowanie na Twitterze szefa portalu lifesitenews.com.

– Watykan po raz kolejny przyjął wspierającego LGBT ks. Jamesa Martina. Módlmy się o nawrócenie papieża Franciszka. Módlmy się za Kościół – napisał John-Henry Westen z lifesitenews, za co otrzymał bana od doradcy ds. komunikacji.

O. James Martin SJ, nawet na tle pozostałych współczesnych jezuitów, jest wyjątkowo zagorzałym orędownikiem LGBT. Ale poza tym broni też aborcjonistów.

Tylko w tym miesiącu o. Martin SJ zaatakował biskupów, którzy odmawiają Komunii Świętej proaborcyjnym politykom w USA. Amerykańscy biskupi oficjalnie przestrzegali przed działalnością znanego jezuity. Jezuicki duchowny przekonywał m.in., że Bóg jest kobietą, krytykował patriarchat, wyrażał też publicznie poparcie dla tzw. miesiąca pychy oraz popierał adopcje dzieci przez pary homoseksualne.

Naprawdę ciężko uznać, że Franciszek nie wie, kim jest jego współbrat w zgromadzeniu i komu powierza na kolejne pięć lat funkcję w Watykanie.

pch24.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Jezuicki orędownik LGBT pozostaje w Watykanie. Franciszek powierzył urząd o. Martinowi SJ na kolejne pięć lat

  • 28 sierpnia 2022 o 21:38
    Permalink

    Nie jestem tym absolutnie zdziwiona. Wiadomym jest że Watykan to skupisko wszelkiej maści wywrotowców, masonerii. W tym temacie prym wiodą Jezuici. Papież Benedykt z tego względu abdykował ponieważ nie mógł sobie poradzić z tym wszystkim co tam się dzieje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net