Kaczyński Herodem roku 2016

foto: YouTube
foto: YouTube

Jak co roku, Fundacja Pro – Prawo do Życia ogłosiła plebiscyt na „Heroda roku”. Internauci uznali, że w kończącym się już roku najbardziej na rzecz mordowania dzieci przyczynił się Jarosław Kaczyński. Ikona PiS-u pozostawiła pozostałych rywali daleko w tyle, zbierając prawie połowę głosów.

„Internauci uznali, że najbardziej na tytuł Heroda roku 2016 zasługuje Jarosław Kaczyński, który doprowadził do odrzucenia projektu >>Stop aborcji<<. Mordowanie dzieci niepełnosprawnych w państwowych szpitalach trwa nadal” – czytamy na stronie Fundacji Pro.

Współzałożyciel obecnej partii rządzącej został uznany przez głosujących za człowieka, który w tym roku „najbardziej przyczynił się swoją działalnością do pogromu nienarodzonych”. Głos na niego oddało 42,36 proc. Internautów. Pozostałych rywali pozostawił daleko w tyle. Drugie miejsce z ilością 23,85 proc. głosów zajęła Natalia Przybysz, trzecie Barbara Nowacka (21,11 proc. głosów), zaś ostatnie Romuald Dębski (12,67 proc.)

„Głos na Kaczyńskiego. Tak jak Herod poświęcił życie dzieci dla domniemanego przetrwania swojej władzy” – pisze w komentarzu Użytkownik Facebooka, Jakub. „Akurat Jarosław Kaczyński oraz niestety muszę to powiedzieć córka i żona Lecha Kaczyńskiego to herodowie gdyż zatrzymywali wszystkie inicjatywy pro-life w imię spokoju społeczeństwa” – zauważa Piotr.

Fundacja Pro plebiscyt na Heroda Roku organizuje już od kilku lat. O poprzednich laureatach chętnie wspominały media obecnie prorządowe (m.in. „wpolityce” czy fronda.pl). Czy w tym roku uczynią podobnie, czy przemilczą sprawę?

Jas/stopaborcji.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.