Kaja Godek: Powołanie podkomisji ds. „Zatrzymaj aborcję” było działaniem na szkodę dzieci poczętych

Fot. ilustracyjne/YouTube

Kaja Godek poinformowała, że 11 września po raz pierwszy zbierze się podkomisja powołana do sprawy obywatelskiego projektu chroniącego życie. Stwierdza też, że „powołanie podkomisji było działaniem na szkodę poczętych dzieci, kosztowało życie niewinnych ludzi i niepotrzebnie wydłużyło czas pracy nad projektem”.

Powołując się na KAI, Godek informuje, że „na posiedzeniu 11-14.09 prawdopodobnie zbierze się po raz pierwszy podkomisja d/s Zatrzymaj Aborcję”. – Komitet Inicjatywy ZA podtrzymuje stanowisko, że powołanie podkomisji było działaniem na szkodę poczętych dzieci, kosztowało życie niewinnych ludzi i niepotrzebnie wydłużyło czas pracy nad projektem. Istotne jest nie to, kiedy po raz pierwszy zbierze się podkomisja, ale to, kiedy zakończy prace rekomendując projekt Komisji Polityki Społecznej i Rodziny oraz kiedy sama komisja skieruje Zatrzymaj Aborcję do 2. czytania na sali plenarnej wnosząc o uchwalenie projektu – napisała na Twitterze Kaja Godek.

Odniosła się także do słów Grzegorza Matusiaka, który miał wspomnieć o „nieprzychylnych osobach z Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej”. – Z zaskoczeniem przyjmujemy deklarację przew podkomisji Grzegorza Matusiaka o potrzebie czujności, gdyż w podkomisji znajdują się osoby nieprzychylne projektowi z N i PO. W ubiegłych miesiącach wszyscy członkowie podkomisji, także z PiS i K’15 głosowali przeciw niezwłocznym pracom nad Zatrzymaj Aborcję. Zaś sama podkomisja powstała na wniosek prezydium Komisji, którego pos. Matusiak jest członkiem, a ponadto w czasie powoływania podkomisji pos. Matusiak nie sprzeciwił się jej składowi oraz głosował za tymże składem – przypomina Kaja Godek z Fundacji Życie i Rodzina.

– Wyrażamy nadzieję, że jedno posiedzenie wystarczy do odpowiedzenia na pytanie, czy Rzeczpospolita Polska może pozwalać na zabijanie swoich obywateli ze względu na zły stan ich zdrowia – podsumowuje.

https://twitter.com/GodekKaja/status/1034739601284448256

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.