Kanada będzie finansować zabijanie dzieci w biednych krajach

foto: www.fb.com/Justin-Trudeau-Not
foto: www.fb.com/Justin-Trudeau-Not

Premier Kanady chce zapewnić prawo do zabijania dzieci nienarodzonych kobietom w państwach trzeciego świata. Liberalne władze ponownie będą finansować morderczy proceder w krajach rozwijających się. Rząd Justina Trudeau postanowił wycofać się z deklaracji poprzedniej ekipy rządzącej z 2010 r., która zabraniała przeznaczania kanadyjskich pieniędzy na zabijanie.

Deklaracja lewicowego premiera Justina Trudeau zrywa z postanowieniami poprzedniego rządu. W 2010 r., podczas szczytu najbogatszych państw świata, ówczesny premier Stephen Harper  z partii konserwatywnej obiecał w ciągu pięciu lat przekazać 3,5 miliarda dolarów kanadyjskich na poprawę stanu zdrowia matek i dzieci w krajach rozwijających się. Harper zaznaczył jednak, że nie ma zgody, aby środki te przeznaczono na finansowanie mordowania dzieci.

Trudeau przyznał już 85 milionów dolarów Funduszowi Ludnościowemu, który zajmuje się upowszechnianiem zabójstw nienarodzonych dzieci. Louis Belanger, rzecznik ministerstwa ds. międzynarodowego rozwoju zadeklarował, iż „Kanada jest zobowiązana do zapewnienia powszechnego dostępu do usług seksualnych i reprodukcyjnych na całym świecie”. Rząd Trudeau chce promować i wspierać finansowo programy popierające zabijanie wszędzie tam, gdzie jest to dopuszczalne prawnie. Samo mordowanie dzieci nazywa „prawem reprodukcyjnym” i „usługami zdrowotnymi”. – Włączenie lub wyłączanie określonych świadczeń zdrowotnych, oferowanych przez podmioty zagraniczne, zależeć będzie wyłącznie od krajów korzystających z zagranicznych funduszy – wyjaśnił Belanger. Tylko w tym roku przeznaczono na ten cel ponad 750 milionów dolarów.

Mas/pch24.pl, kresy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.