Kanada będzie promować antywartości na świecie

twitter.com/WatchCTVNews

Szefowa dyplomacji kanadyjskiej oświadczyła, że „seksualne prawa reprodukcyjne” oraz „prawa LGBTQ” będą podstawą polityki zagranicznej tego kraju pod rządami Justina Trudeau. Na promowanie morderstw prenatalnych i związków jednopłciowych w krajach uboższych Kanadyjczycy przeznaczą 650 milionów dolarów.

Jak zadeklarowała Chrystia Freeland, „będziemy bezpieczniejsi i bardziej zamożni, gdy więcej państw przyjmie kanadyjskie wartości”. Owe „wartości” to prawo do m.in. ideologia neofeministyczna, wraz z akceptacją dla mordowania nienarodzonych, a także idee gender, mające na celu zrównanie związków jednopłciowych  z małżeństwami. Kanadyjczycy chcą, by promowane przez nich antywartości były rozpowszechniane w krajach rozwijających się, m.in. poprzez kampanie na rzecz legalizacji tzw. aborcji. – Naszym zadaniem jest określenie standardów, w jaki sposób państwa powinny traktować kobiety, lesbijki, osoby transseksualne, różniące się rasą, pochodzeniem etnicznym, kulturą, językiem (…) – deklaruje Freeland. – Prawa kobiet to prawa człowieka. To obejmuje prawo do bezpiecznej i dostępnej aborcji – dodała. I dalej: –Te prawa leżą u podstaw naszej polityki zagranicznej – dodaje Freeland.

– Nie ma czegoś takiego, jak powszechne prawo do aborcji, niezależnie od tego, jak często liberalny rząd powtarza to kłamstwo – komentuje Matt Wojciechowski z Campaign for Life. Działaniom politycznym rządu Trudeau sprzeciwia się również Kościół katolicki. Choć sam premier deklaruje się jako katolik, jego wszystkie decyzje pozostają w sprzeczności z nauczaniem KK. Trudeau, podobnie jak jego ojciec, jest zwolennikiem niszczenia wartości rodzinnych oraz mordowania nienarodzonych. Z kolei minister Freeland jest wnuczką Ukraińca, który w czasach okupacji niemieckiej redagował nazistowską gazetę zamieszczającą treści antysemickie.

pch24.pl, theglobeandmail.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net