Kazik w „Hejt Parku” u Mazurka: Nie mieszaj do tego aborcji, bo tu już mamy do czynienia z zabójstwem (WIDEO)

Znany muzyk krótko stwierdził, co sądzi o prawie do mordowania dzieci. Kazik Staszewski w „Hejt Parku” u Roberta Mazurka wprost nazwał „aborcję” zabójstwem.

Kazik o aborcji ma bardzo jasne zdanie, o czym mogli przekonać się widzowie wczorajszego „Hejt Parku”. A temat pojawił się przypadkiem.

Mazurek wypytywał muzyka, jak pisze teksty piosenek i czy wierzy w Boga. Wspominał też, że Kazik występował pod wpływem alkoholu. Pytał także o używanie narkotyków.

Gość przyznał, że miał doświadczenia z różnymi substancjami. Jak podkreślił, jego zdaniem podobnie powinni zrobić parlamentarzyści, zanim uchwalą prawo dotyczące takowych.

– Jesteś nieprzytomny. Jak ty sobie to wyobrażasz? Że każdy parlamentarzysta powinien przejść przez wszystko, wszystkie narkotyki, każda kobieta powinna dokonać aborcji, żeby móc później głosować, czy jest za czy przeciw itd.? Przecież to jest jakiś absurd – skomentował Mazurek.

– Nie mówię, że każdy, tylko każdy, kto chce mieć wyrobiony jakiś pogląd. I nie mieszaj do tego aborcji, bo tu już mamy do czynienia z zabójstwem – stwierdził Kazik.

Zapytany o to, czy jest przeciwnikiem prawa do mordowania dzieci, Kazik potwierdził. Nie chciał rozwijać tematu, ale zaznaczył, że „praktycznie cudem się na tym świecie znalazłem i jest to wystarczający powód”. W programie przyznał też, że nie wierzy w Boga.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net