Kobiety przeciwko czarnemu protestowi

fb.com
fb.com

Zwolenniczki mordowania nienarodzonych w ramach aborcji uparcie przedstawiają się jako reprezentantki całej płci żeńskiej. Ta retoryka nie odpowiada tym kobietom, które zamiast na promowaniu cywilizacji śmierci wolą skupić się na konkretnych problemach współczesnych Polek.

W ramach protestu przeciwko zawłaszczaniu przez środowiska lewicowe prawa do wypowiadania się w imieniu kobiet, grupa użytkowniczek Facebooka zorganizowała pod koniec ubiegłego roku alternatywne wydarzenie. Podczas Manifestu Kobiet pod hasłem „Więcej Piękna” panie wyrażały, iż nie zgadzają się na zaszufladkowanie wszystkich kobiet jako zwolenniczek zabijania, a siła kobiet tkwi w odpowiedzialności za swoje działania. Powstała także strona Manifestu Kobiet, gdzie informowano o kolejnych inicjatywach związanych z tematem.

W związku z zapowiedziami dotyczącymi kolejnych czarnych protestów zaplanowanych na okolice 8 marca, Manifest Kobiet znów o sobie przypomniał. – Trochę nas tu nie było. Miałyśmy nadzieję, że wszystko co miałyśmy do powiedzenia zostało już wypowiedziane. Manifest Kobiet „więcej piękna…” odbył się i wydawało nam się, że dałyśmy jasno do zrozumienia Czarnym Paniom, aby nie wypowiadały się w naszym imieniu, gdyż nie dałyśmy im takiego prawa – można przeczytać na stronie na stronie. – Nie wszystkie Polki was popierają! Musiałyście to mocno odczuć, skoro na datę swojego kolejnego protestu obrałyście sobie 8 marca – dzień kobiet. Chcecie odebrać święto kobietom, które was nie popierają, to wam się nie uda – czytamy dalej.

W kolejnych punktach autorka wyjaśnia, czemu tak wiele kobiet nie identyfikuje się z czarnymi protestami. Wśród argumentów wymienia się m.in. niezrozumiały fakt, że neofeministki wciąż mówią o tzw. aborcji w przypadku gwałtu, nie odnosząc się do tematu kar dla samych gwałcicieli. Wśród środowisk spod znaku czarnego protestu często słychać o „tolerancji dla uchodźczyń”, nie ma natomiast konkretnych działań dla kobiet w Polsce, ani prób reakcji na to, w jaki sposób imigranci muzułmańscy coraz bardziej kobietom zagrażają. Zamiast tego pojawia się zachęta do przyjmowania coraz większej ilości imigrantów. – Nie poruszacie problemu uprzedmiotowywania kobiety i jej wizerunku, nie walczycie z pornografią ani niestosownymi reklamami, w których wykorzystuje się obraz kobiety. Mało tego czasem mam wrażenie, że same walczycie o pogorszenie naszego wizerunku gdy oglądam zdjęcia z Czarnych Protestów – zauważa ironicznie autorka. – Musimy Was zasmucić, ale wasze tańce w centrach handlowych nie pomogą pani Barbarze z 6 piętra od 2 lat katowanej przez jej męża. Od waszych uśmiechniętych buziek nie zrobi jej się lżej na sercu – dodaje.

MGOT

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net