Kolejne podpalenie samochodu Fundacji Pro. „W komentarzach nawoływano do palenia WŁAŚCICIELI samochodu” (FOTO)

Tej nocy dokonano kolejnego napadu na Fundację Pro – Prawo do Życia. Spłonął pojazd pod szpitalem bielańskim. Na proaborcyjnych profilach zwolennicy prawa do mordowania ludzi nie tylko nie potępiają bandytyzmu, ale chwalą go i zachęcają, by napaść bezpośrednio na samych obrońców życia.

– W nocy z 23 na 24 kwietnia spalony został nasz kolejny samochód. Tym razem stojący pod szpitalem bielańskim. „W szpitalu bielańskim w 2017 r. aborterzy zabili 131 dzieci” – brzmiał znajdujący się na nich napis. Na szczęście w samochodzie nie było ludzi – czytamy na stronie Fundacji Pro – Prawo do Życia.

Przypomniano także o ostatnim podobnym napadzie w Krakowie. Podobnie jak wtedy, nie spaliły się same materiały informacyjne, które naklejone były na pojeździe.

Zbieramy jeszcze przez sześć dni! Wesprzyj rozwój niezależnych, bezpartyjnych mediów. KLIKNIJ TUTAJ i przejdź do zrzutki. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

– Znamienna jest natomiast reakcja zwolenników zabijania nienarodzonych. „Nie popieram ale rozumiem (B. Mazurek)” – pisze pani Anna Mucha, chwaląca się na swoim profilu pracą w toruńskim szpitalu. „Brawo!” – wtóruje jej pani Magdalena Korożan, lekarz z…Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku. Kim trzeba być, by cieszyć się ze zniszczenia czyjejś własności? Jak się okazuje, można być nawet lekarzem. Pozostaje tylko współczuć pacjentom – czytamy na stronazycia.pl.

Zaznaczono również, że „na profilu aborcyjnego killing-teamu w komentarzach mamy wręcz nawoływanie do palenia właścicieli samochodu”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.