Kolejny skandal potentata aborcyjnego z handlem organami

The Center for Medical Progress opublikowało nagranie, w którym udokumentowane są targi o cenę części zamordowanych dzieci. Ważną rolę w nich odgrywa prezes Medycznej Rady Wykonawczej Planned Parenthood, Mary Gatter.

twitter.com/RobertNance287

Mary Gatter już wcześniej znajdowała się na oku dziennikarzy. Na zarejestrowanych dotąd filmach mówi m.in. o chęci kupna drogiego samochodu z zysków ze sprzedaży tkanek zamordowanych dzieci.

W najnowszym nagraniu, które było prowokacją dziennikarską, mężczyzna proponuje Gatter 50 dolarów za tkanki jednego płodu. Ta odpowiedziała, że to za mało, zaś zaproponowana cena jest „raczej sprzed 12 lat”.

Aborterka wypytuje dziennikarza o cel, w jakim chce zakupić tkanki zamordowanego dziecka i w jakiej ilości. Informuje, że PP posiada „płody abortowane do 16 tygodnia ciąży”. Mary Gatter przyznaje też, że zajmowała się podobnym procederem w Los Angeles. Gatter ostatecznie umawia się z dziennikarzem, że to zatrudniony przez niego technik medyczny zgłosi się po interesujące go organy.

Planned Parenthood jest właścicielem sieci placówek aborcyjnych w całych USA. Wykonuje w nich najwięcej legalnych morderstw w tym kraju. Zaprzestanie finansowania organizacji ze środków pochodzących z pieniędzy podatników było jedną z obietnic wyborczych prezydenta Donalda Trumpa.

CWIK/Pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net