Kolejny wyrok dla Mary Wagner

foto: Fb.com/marywagnerpolsce
foto: Fb.com/marywagnerpolsce

Przekonywanie, że tzw. aborcja to zabijanie nienarodzonych – za takie „przestępstwo” kolejny raz skazano Kanadyjkę Mary Wagner. Kobieta otrzymała wyrok pół roku pozbawienia wolności.

Wagner nie trafi do więzienia, w poczet kary włączono już czas, który spędziła w areszcie. Mimo wszystko jednak uznano, iż kobieta jest winna. W grudniu 2015 Wagner została aresztowana pod zarzutem złamania warunków zwolnienia, ponieważ „zakłócała spokój” protestując przed tzw. „kliniką aborcyjną” w Toronto. Poprzedni wyrok dotyczył m.in. prób przekonywania kobiet, które planowały dokonać zabójstwa nienarodzonego dziecka. Wagner wręczała kobietom róże i zachęcała, by oddały dzieci do adopcji.

Podczas procesu kobieta zrezygnowała z obrony, milczała również przez cały czas trwania rozprawy. – Nienarodzone dzieci nie mają głosu. Solidaryzuję się z nimi – tłumaczyła Wagner. W akcie poparcia dla Kanadyjki publiczność w sali rozpraw wstała, za co została surowo skarcona przez sędzię Katrinę Mulligan. Mulligan zdecydowała się również poddać Wagner obowiązkowym badaniom psychiatrycznym.

W Kanadzie od lat 80. istnieje możliwość zabicia nienarodzonego dziecka bez żadnych obostrzeń i ograniczeń prawnych. Mary Wagner stała się ikoną kanadyjskiego ruchu pro-life po tym, gdy ukarano ją więzieniem za sam fakt próby przekonania kobiet do urodzenia dziecka i oddania go do adopcji. Więcej o Mary Wagner – TUTAJ.

MGOT/radioem.pl, catholicregister.org

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net