Kontra fundacji Życie i Rodzina! Pikieta w Warszawie

Fundacja Życie i Rodzina informuje, że „nie możemy pozwolić” na „demoniczne zachowanie” zapowiedziane przez aborterów. W sobotę planują potańcówkę z okazji Światowego Dnia Bezpiecznej Aborcji w Warszawie. Dlatego ŻiR organizuje kontrpikietę, która odbędzie się tego samego dnia przy Alei Waszyngtona przed zjazdem na Wał Miedzeszyński.

zycierodzina.pl

– Porozumienie Kobiet 8 Marca na 30 września zapowiedziało przejście przez Warszawę marszu z okazji Światowego Dnia Bezpiecznej Aborcji. „Świętowanie” bestialskiego zabijania nienarodzonych dzieci feministki chcą uczcić także potańcówką. Dla organizatorów każde zamordowane w aborcji dziecko to okazja do radości i zabawy. To demoniczne zachowanie – informuje ŻiR.

– Organizatorzy wydarzenia wprost artykułują myśl eugeniczną, zgodnie z którą można i należy pozbywać się ze społeczeństwa ludzi ułomnych. Chcą również rozpowszechnić kłamliwą ideę tzw. bezpiecznej aborcji – innymi słowy: bezpiecznego zabijania ludzi. Aborcja nigdy nie była i nie będzie bezpieczna, w jej wyniku zawsze jest zabijane dziecko, ofiarą jest także kobieta – czytamy na stronie fundacji.

Pikieta odbędzie się w Warszawie przy Alei Waszyngtona przed zjazdem na Wał Miedzeszyński w godzinach 17.30-19.30 w sobotę.

zycierodzina.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net