Kościół w Kenii ujawnił proceder próby masowej sterylizacji kobiet przez szczepionki WHO i UNICEF

2,3 mln kobiet w Kenii padło ofiarą szczepień wywołujących bezpłodność. Oficjalnie powodem było szczepienie przeciwko tężcowi. Akcję finansowały oraz koordynowały WHO i UNICEF. Skandaliczny proceder ujawnił Kościół.

Sprawę pięć lat temu nagłośnił w Polsce „Gość Niedzielny”. Pierwszą serię szczepień przeprowadzono w marcu. W kraju nie było wskazań do masowych szczepień przeciwko tężcowi. To, co również rzucało się w oczy, to fakt, że do szczepień zakwalifikowano wyłącznie kobiety z terenów wiejskich w wieku 14-49 lat.

– Zwykle szczepienia były zapowiadane w ośrodkach medycznych i informowano o nich w lokalnych mediach, a także na przykład w kościołach, tak by wśród ludzi rosła świadomość znaczenia szczepień niejednokrotnie ratujących życie i by jak najwięcej osób mogło z nich skorzystać. W ten sposób m.in. reklamowano szczepionkę przeciwko polio. Tym razem wszystko robiono po cichu – mówił ginekolog Stephen Karanja, członek rady wykonawczej komisji ds. zdrowia Episkopatu Kenii.

Akcję szczepień koordynowała WHO i Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF. Zwykle zajmowały się tym lokalne służby, jednak tym razem szczepienia przeprowadzał je personel wyznaczony przez te dwie organizacje.

– Fiolki ze szczepionką przywożono pod eskortą policji, a punkt, w którym je podawano, był cały czas pilnowany przez uzbrojonych żołnierzy. Po czym wszystko dokładnie liczono, odpadki zabierano ze sobą, dbając, by ani jedna fiolka się nie zapodziała – relacjonował polski misjonarz w Kenii, proszący o anonimowość.

– Nie chce ujawniać nazwiska, podobnie jak inni moi rozmówcy, ponieważ krytyka antynatalistycznych działań kenijskich władz może oznaczać problemy z przedłużeniem wizy – zaznaczył „Gość Niedzielny”.

Gdy Kościół nagłośnił sprawę, władze Kenii zaprzeczyły oskarżeniom o sterylizację swoich obywateli. Jednocześnie nie wydano zgody na przebadanie stosowanych szczepionek pod kątem skutków ubocznych.

Udało się jednak wykraść kilka fiolek. Przebadano je w siedmiu niezależnych od siebie laboratoriach w Kenii i RPA. Wyniki wprowadzają w osłupienie. Piąta dawka szczepionki powoduje nieodwracalną bezpłodność.

Szczepienia wstrzymano, gdy milion kobiet przyjęło trzecią dawkę szczepień. Do zatrzymania akcji doszło po przedstawieniu dowodów przez Stowarzyszenie Katolickich Lekarzy Kenii, że podobne szczepienia przeprowadziło WHO na Filipinach, w Meksyku oraz w Nikaragui.

– Ograniczenie dzietności, do czego działania WHO w tym przypadku zmierzają w krajach tzw. Trzeciego Świata, jest w istocie działaniem neokolonialnym, urągającym deklarowanej przez kraje stowarzyszone przy ONZ zasadzie równości praw wszystkich ludzi na ziemi. Nie służy również zdrowiu tych ludzi – stwierdził Aleksandra Brzemia-Bonarek, prawnik z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła 2 w Krakowie.

gosc.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

12 komentarzy do “Kościół w Kenii ujawnił proceder próby masowej sterylizacji kobiet przez szczepionki WHO i UNICEF

 • 12 lipca 2020 o 21:54
  Permalink

  teraz geatse-nazisci chca podobne swinstwo podac calej populacji po pozorem wirusa.oczywiscie sami tego nie wezma

  Odpowiedz
  • 21 grudnia 2020 o 22:30
   Permalink

   Proszę logicznie wytłumaczyć dlaczego Bill Gates chce zmniejszyć populację ludzi na świecie? Co jemu może to dać, czemu ma służyć?

   Odpowiedz
   • 1 stycznia 2021 o 19:22
    Permalink

    Bydlak Gates realizuje talmudyczna wizję świata. Proszę zacząć od przeczytania TALMUDU…np. ks. Trzeciaka.
    Wszystko Pan będzie wtedy wiedział…

    Odpowiedz
   • 25 lipca 2021 o 10:01
    Permalink

    Mamonę, jeszcze wincej mamony i nie jemu tylko jego mocodawcom.

    Odpowiedz
   • 12 marca 2022 o 01:27
    Permalink

    O tym mówi cały Klub Rzymski o ile się nie mylę. Cel jest taki sam jak zapobieganie emisji dwutlenku węgla (notabene ludzie go wydychają) czyli ratowania ziemi. Ludzi według nich jest zbyt dużo co doprowadza do nadmiernej eksploatacji. Jest nawet przemówienia Gatesa chyba na TEDx gdzie mówi, że środki antykoncepcyjne i szczepionki pozwalają kontrolować przyrost naturalny.

    Odpowiedz
   • 12 marca 2022 o 01:33
    Permalink

    PS. Dodając do poprzedniej odpowiedzi. Zdaje się, że ojciec Gatesa pracował w poprzedniczce Planned Parenthood, która się wywodzi z jakiejś innej organizacji (nie pamiętam można poszukać), gdzie osoby stające na jej czele bez skrępowania mówili o niższości czarnych i gdzieś na kartach historii zapisały się wypowiedzi w stylu, że wszystkie czarne kobiety powinno się nałożyć obowiązek aborcji, czy powinny zostać wysterylizowane, coś w tym stylu. Niestety z pamięci nie wrzucę, ale warto się zainteresować.

    Odpowiedz
 • 9 sierpnia 2020 o 10:19
  Permalink

  Jakieś źródło coś ? Dla mnie to zwykły fake news

  Odpowiedz
 • 7 grudnia 2020 o 21:12
  Permalink

  Dajcie zrodlo… Typowe dla ignoantow, zamiast samemu poszulqc i obalic jako fejk, to paniska prosza o kolejne podane na talerzu… Nic dziwnego, ze wciaz rzadzi pis…

  Odpowiedz
  • 14 czerwca 2021 o 13:05
   Permalink

   Źródła żeby można było sprawdzić??? rozmawialem z człowiekiem z Kenii i to prawda!!! Tak przykra że nie chciał długo o tym rozmawiać….

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net