KPINA! Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie TRANSMITOWANEGO NA ŻYWO podpalenia furgonetki prolife z powodu „niewykrycia sprawców”

– Znamy decyzję warszawskiej prokuratury w sprawie spalenia naszej furgonetki przez aborcyjnych terrorystów, do którego doszło trzy miesiące temu. Postępowanie umorzono wobec niewykrycia sprawców przestępstwa, które… transmitowano na żywo w internecie – napisała Kinga Małecka-Prybyło w newsletterze Fundacji Pro – Prawo do Życia. Już wcześniej członek zarządu fundacji Mariusz Dzierżawski zwracał uwagę, że szefostwo policji oraz ministerstwa spraw wewnętrznych prześladują obrońców życia.

– Nasz pojazd, który pokazywał prawdę o aborcji pod warszawskim Szpitalem Bielańskim, spalono w środku nocy. Na miejscu zdarzenia był akurat powiązany ze skrajną lewicą fotoreporter, który w idealnym momencie uchwycił na poniższym zdjęciu spalenie auta. Fotografie palącej się furgonetki błyskawicznie zostały udostępnione na profilach internetowych należących do członków aborcyjnej mafii. Pomimo tego, przestępców nie wykryto – czytamy w informacji Fundacji Pro.

Jak zwracają uwagę obrońcy życia, „aborcyjni bandyci pozostają w Polsce niemal całkowicie bezkarni, ponieważ nikt nie interesuje się ich działalnością i nikomu nie zależy na tym, aby ich powstrzymać”. – W kwietniu aborcyjni terroryści spalili dwie nasze furgonetki w ciągu jednego tygodnia. Wywołali pożary w publicznych miejscach, w sąsiedztwie innych samochodów, chodnika i przejścia dla pieszych, co mogło skończyć się tragicznie dla postronnych osób. Bez przerwy publikują w internecie kolejne wezwania do terroru i fizycznej przemocy wobec naszych wolontariuszy. W sieci regularnie pojawiają się nowe podżegania do nienawiści, takie jak sugestie wysadzenia się w powietrze pod naszym biurem lub zachęty do mordowania naszych wolontariuszy – przypomina Małecka-Prybyło.

Obrońcy życia zwracają także uwagę, że „gdy warszawska prokuratura umarza dochodzenie w sprawie spalenia naszej furgonetki, władze miasta Warszawy przyjęły uchwałę, która zakazuje nam poruszania się po mieście pojazdami ostrzegającymi przed aborcją i deprawacją seksualną dzieci”.

O prześladowaniu przez państwowe służby prolajferskiej organizacji wielokrotnie już pisaliśmy. Przypominamy także związane z tą sprawą oświadczenie Mariusza Dzierżawskiego, w którym wprost stwierdza, że szef policji i ministerstwa spraw wewnętrznych „prześladuje” obrońców życia.

materiały prasowe Fundacji Pro – Prawo do Życia / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “KPINA! Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie TRANSMITOWANEGO NA ŻYWO podpalenia furgonetki prolife z powodu „niewykrycia sprawców”

  • 15 lipca 2021 o 22:50
    Permalink

    Czy to nie żoliborski komuch nadzoruje służby tajne i jawne a prokuraturę arcykatolicki (wszak to Solidarna Polska kładła się Reytanem, oczywiście teatralnie i na pokaz, wobec lewacko-totalniackich zapędów żoliborskiego komucha) minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro? Nie chciałbym być złośliwy, ale gdy widziałem ludzi z prolifeowych środowisk, oklaskujących owo orzeczenie TK, które, co było wiadome od początku, nie zmieniło nic, to określenie „infantylni durnie” samo cisnęło się na usta. Słuszność moich ówczesnych odczuć tylko potwierdziła rozmowa z jednym z wolontariuszy, który kilka tygodni temu zbierał pod moim kościołem podpisy pod projektem nowej ustawy w zamierzeniu likwidującej aborcję w Polsce zupełnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net