Lekarz zamordował dwoje dzieci przed narodzeniem wbrew woli kobiety

Lekarz rodzinny z miejscowości Heerlen w południowych Niderlandach przyznał się do zamordowania dwóch nienarodzonych dzieci swojej partnerki wbrew jej woli. Podawał jej potajemnie pigułki wywołujące poronienie. Za dwukrotne morderstwo dzieci grożą mu jedynie trzy lata więzienia, ponieważ w państwie tym nienarodzone dziecko nie jest uznawane za człowieka i wolno, jeśli kobieta tego chce, pozbawić go życia.

O sprawie poinformował dziennik „De Telegraaf”. Gazeta relacjonuje, że kobieta w sądzie zeznała, iż chciała urodzić dziecko. Przechwyciła kiedyś pigułkę i dała ginekologowi do zbadania. Ten stwierdził, że to pigułka Myfegine, której używa się w celu uśmiercenia nienarodzonego dziecka.

Lekarz, którego imię zaczyna się na literę „P”, wykonał w złych warunkach higienicznych dwa zastrzyki kobiecie, które spowodowały ropnie. Z tego powodu kobieta musiała zostać operowana.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Matka zamordowanych dzieci oceniła P. jako „wilka w owczej skórze, który wykorzystał jej bezbronność i zniszczył jej życie”.

P. przyznał się do winy. Pozbawiono go prawa do wykonywania zawodu, grożą mu trzy lata pozbawienia wolności. Wyrok zostanie wydany 4 maja.

Niderlandy nie uznają człowieczeństwa dzieci nienarodzonych oraz części narodzonych. Rząd w Hadze zezwala na zamordowanie dziecka nienarodzonego jako „aborcję”.

polsatnews.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.