24 maja 2024
RodzinaWiadomości

Lewacka wrażliwość w natarciu. Aborterzy wyzywają niepełnosprawnych

Na stronie wolontariusza Fundacji Pro, Bawera Aondo-Akaa, pojawiła się aborterka, która obrzuciła niepełnosprawnego mężczyznę stekiem wyzwisk sugerując, że matka powinna była go uśmiercić bądź „wydalić”.

stopaborcji.pl

Zwolennicy wolnego dostępu do mordowania nienarodzonych dzieci często przekonują opinię publiczną, że ich działania wynikają z troski o osoby niepełnosprawne i chore. Sugerują, że wolą ich uśmiercić, by „nie cierpieli”. Jak się okazuje po raz kolejny, deklaracje te skrywają pogardę i nienawiść dla osób niepełnosprawnych.

Udowodniła to użytkowniczka Blanka Rudy, zwolenniczka tzw. aborcji popierająca Janusza Palikota. Kobieta odwiedziła profil dra Bawera Aondo-Akaa, obrzucając go obelgami. – Widze błazna, który nigdy nie urodzi, nigdy nie będzie miał zagrożonego ciążą życia i nigdy nie będzie targał na plecach 120 kilogramów bezwładnego cielska, a jedyne co umie, to pi*****ć ideologicznie o czymś, o czym nie ma bladego pojęcia – napisala o doktorze teologii kobieta [cenz. red.].

Gros osób stanęły w obronie doktora Akaa, co jeszcze bardziej rozdrażniło neofeministkę. – Powiedz: ze swoim deficytem jaką z punktu widzenia natury stanowisz wartość dla gatunku? – czytamy w wypowiedzi. – Z punktu widzenia prawa naturalnego jesteś wyłącznie ciężarem – stanowisz wrzód na d*pie stada, bo trzeba Cię karmić, chronić, a pożytku z Ciebie tyle, ile wyprodukujesz nawozu – dodaje zwolenniczka legalnego mordowania dzieci. Reszta wypowiedzi aborterki ma podobny wydźwięk i pełna jest wulgaryzmów.

Blanka Rudy deklaruje się w sieci jako zajmująca się „pomocą niepełnosprawnym”. Kobieta kilka lat temu kandydowała do Sejmu z list partii Janusza Palikota. Wypowiedź agresywnej neofeministki została usunięta przez administrację Fb – o dziwo, jako „materiały erotyczne”.

stopaborcji.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net