18 maja 2024
Rodzina

Liczba legalnych zabójstw nienarodzonych w Teksasie spadła o 97 proc.

Najnowsze dane z Teksasu wskazują, że liczba legalnych morderstw nienarodzonych dzieci w tym stanie spadła o 97 proc.. Potężny spadek jest wynikiem zniesienia przez Sąd Najwyższy wyroku Roe vs Wade, który zmuszał z poziomu centralnego rządy poszczególnych stanów do zapewnienia dostępu do dzieciobójstwa.

Spadek tzw. aborcji znaleźć można w danych opublikowanych przez Texas Health and Human Services Commission. W lipcu w Teksasie dokonano jedynie 68 legalnych zabójstw nienarodzonych dzieci.

Jeszcze w styczniu, gdy precedens Roe vs Wade obowiązywał, zamordowano 2533 dzieci.

Liczba legalnych zabójstw niemal nieprzerwanie od początku roku spada. W marcu i kwietniu był wyjątek, gdy liczba zabójstw przekroczyła 3 tys.. Od maja zaś zaczął się stały, mocny spadek.

W maju liczba była już mniejsza. W lipcu zaś wyniosła zaledwie 68.

Pch24.pl podkreśla, że według danych Texas Health and Human Services Commission, „między styczniem a lipcem aborcji w Teksasie poszukiwało mniej niż 100 kobiet zamężnych”.

– Pozostałe były w tzw. „wolnych związkach” lub nie posiadało stałych partnerów – czytamy.

– Większość aborcji dokonanych w ciągu tych siedmiu pierwszych miesięcy 2022 roku zakończyła życie dzieci do ósmego tygodnia ciąży. Dwie aborcje zostały popełnione na dzieciach w wieku od 9-10 tygodnia ciąży. Większość ze wszystkich wykonanych aborcji była farmakologiczna – podkreślono.

Co również ciekawe, od stycznia do lipca w Teksasie wykonano jedynie 15 zabójstw dzieci z powodu „nagłej potrzeby medycznej lub z ewzględu na troskę o zdrowie kobiety”.

– 97-procentowy spadek liczby aborcji nastąpił po tym, jak Sąd Najwyższy w Teksasie uchylił wyrok sądu niższej instancji, który zablokował egzekwowanie przepisów kryminalizujących nielegalną aborcję. Od lipca weszło w życie rozporządzenie pro-life, w tym prawo zakazujące aborcji przez cały okres ciąży. Złamanie prawa wyzwalającego może skutkować karą dożywotniego pozbawienia wolności i grzywną w wysokości do 100 tys. USD – podaje pch24.pl.

We wrześniu Teksas wprowadził zakaz mordowania dzieci nienarodzonych po wykryciu bicia serca dziecka. Niecałe pół roku później dane wskazały, iż liczba morderstw na nienarodzonych w tym stanie spadła o około 60 proc..

pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

2 komentarze do “Liczba legalnych zabójstw nienarodzonych w Teksasie spadła o 97 proc.

 • Wielka Ubojnia przeszczepy

  „Czarni transplantolodzy” przybyli pod Artemowsk, gdzie straty ponoszą Siły Zbrojne Ukrainy

  W LPR poinformowali o pojawieniu się „czarnych transplantologów” w pobliżu Artemowska, zajmują się oni pobieraniem organów od rannych ukraińskich żołnierzy.

  „Trzy tygodnie temu do obwodu atremowskiego przybyła osławiona Elżbieta Debru. Przyjechała z przedstawicielami tzw. Mozart PMC, wymienię teraz ich nazwiska – są to John Wesley, Andrew Milbourne (założyciel Mozart PMC – red.) Henry Rosenfeld , to są rzekomo członkowie Mozart PMC.

  W rzeczywistości ci ludzie zostali zdemaskowani jeszcze w latach 2014-2015, kiedy na terytorium Donbasu toczyły się zacięte walki, zostali zdemaskowani jako „czarni transplantolodzy” – powiedział Witalij Kiselew, pułkownik policji LPR.

  Podkreślił on, że „czarni transplantolodzy” przybyli teraz pod Artemowsk, aby skapitalizować straty poniesione przez AFU.

  ” nie mogli stać z boku i nie zarabiać na tym, na organach tych żołnierzy AFU, którzy dziś giną niemal całymi plutonami, a nawet batalionami” – dodał Kiselew.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net