Ludobójstwo w Europie. Dane Eurostatu

foto: facebook.com/stelmasiak.artur
foto: facebook.com/stelmasiak.artur

Dane Eurostatu przerażają. Europejczycy sami się wymordowują. W 2014 roku legalnie zamordowano prawie 2 miliony dzieci na Starym Kontynencie.

„Legalnych przerwań ciąży” dokonano w Europie w 2014 roku aż 1,76 milionów. Najwięcej morderstw dokonano w Rosji – 930 tys. Liczba dotyczy tylko placówek państwowych. Ukraina – 116 tys. zamordowanych dzieci nienarodzonych. Następne w kolejce są Niemcy – 99,7 tys. osób. W Rumunii zabito 78,4 tys. dzieci, zaś na Węgrzech 32,6 tys. W Czechach, Portugalii i na Słowacji zamordowano legalnie odpowiednio 21,8 tys. osób, 16,5 tys. i 10,5 tys.

Ilość legalnych w świetle praw stanowionych morderstw dzieci jest jednak wyższa. M.in. Francja, Wielka Brytania, Włochy i Hiszpania nie przekazały swoich danych.

Prawo większości państw Europy zezwala na zabicie dziecka na życzenie do trzeciego miesiąca ciąży. Na wczesnym etapie ciąży kobiety najczęściej poddają dziecko zabójstwu środkami farmakologicznymi.

Jeśli badania prenatalne wykazują podejrzenie u dziecka choroby albo wady rozwojowej, w większości krajów można dokonać morderstwa również w bardzo zaawansowanej ciąży.

Ludobójstwo na nienarodzonych dzieciach trwa. A wszystko to w świetle prawa stanowionego. Ma ono miejsce zarówno na Wschodzie jak i Zachodzie.

Jas/Gosc.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net