19 maja 2024
RodzinaWiadomości

„Ludzkie szczątki” – więc jednak to człowiek?

Neofeministyczne środowiska kolejny raz plączą się w zeznaniach. Znany z poglądów proaborcyjnych tygodnik „Wysokie Obcasy” grzmi: zabierzcie z ulic bannery pro-life, widnieją tam zdjęcia ludzkich szczątków! Ci sami redaktorzy przekonują jednocześnie, że tzw. aborcja nie jest zabijaniem ludzi, bo nienarodzone dziecko to nie człowiek.

– Sopot. Ostatni dzień urlopu. Lody, gofry? Jasne, ale tylko w cieniu wielkich transparentów z zakrwawionymi ludzkimi szczątkami – straszy na łamach sobotniego dodatku do „Wyborczej” Anna Kowalczyk. Autorka bloga „Boska Matka” przekonuje, że widok plakatów prezentujących czym tak naprawdę jest „prawo wyboru” psuje atmosferę na rodzinnych wyjazdach i powoduje traumę u dzieci. Zadziwia sformułowanie „ludzkie szczątki” użyte przez redaktorkę w artykule. To właśnie „Wysokie obcasy” przekonują bowiem od dawna, że tzw. aborcja nie jest morderstwem, lecz jedynie zabiegiem, a dziecko w łonie matki to nie człowiek tylko „zlepek komórek”.

fb.com/wysokieobcasy

Właśnie ten tygodnik nagrodził nie tak dawno Natalię Przybysz za publiczne chwalenie się zamordowaniem swojego nienarodzonego dziecka. Jak się okazuje, poglądy redaktorów zmieniają się w zależności od punktu widzenia. Gdy ktoś dokonuje morderczego „zabiegu”, mamy do czynienia z „płodem, zlepkiem komórek, tkanką ciążową”. Gdy efekty owego „zabiegu” widać na plakacie – to już „ludzkie szczątki”.

Dodatkowo zwolennicy zabijania ujawnili swoją niezwykłą hipokryzję odpowiadając na komentarze dotyczące artykułu. „Trzymajcie waszą brudną krucjatę z dala od mojego dziecka” – brzmiał tytuł artykułu. Kilka osób zasugerowało więc, że nie życzy sobie, by ich dzieci miały z kolei kontakt z edukacją seksualną, homopropagandą czy innymi formami propagowania rozwiązłego stylu życia. Odpowiedź neofeministek była natychmiastowa: przecież to jest konieczne, inaczej dzieci będą się uczyły o współżyciu z filmów pornograficznych. Jak widać, od dzieci można trzymać tylko tę edukację, która odpowiada zwolennikom zabijania.

 

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net