Mariusz Dzierżawski w Korona TV: Dla małodusznych i tchórzliwych moment na walkę o prawo do życia najsłabszych zawsze będzie zły (WIDEO)

Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro – Prawo do Życia w Korona TV mówił o nowym projekcie Stop Aborcji, który zakłada karalność zamordowania nienarodzonego dziecka. Zwrócił również uwagę, że grupa, która chce odebrać człowieczeństwo nienarodzonym dzieciom nie jest liczna, ale za to niezwykle wpływowa.

Mariusz Dzierżawski został zapytany m.in. o to, czy obecnie jest dobry moment na prawo wprowadzające karę za mordowanie nienarodzonych dzieci.

– Często słyszałem jakieś argumenty, że „teraz nie jest dobry moment”, np. w 2016 roku tuż po tym, jak PiS objął władzę. „Nie nie, teraz nie jest dobry moment” mówił jeden z proliferów, który karierę polityczną na tym swoim „prolajferstwie” oparł – powiedział Mariusz Dzierżawski. – Inny kolega zadał mu pytanie: „A kiedy będzie dobry moment?” – kontynuował. – Wtedy ten zwolennik czekania na „dobre momenty” już nie odpowiedział. Więc dla małodusznych i tchórzliwych moment, żeby walczyć o prawo do życia najsłabszych jest zawsze zły, bo to oznacza kłopot. Narazimy się komuś – wyjaśnił.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Dzierżawski wskazał też, że w społeczeństwie w Polsce nie ma dużej grupy, która dehumanizuje nienarodzone dzieci, lecz „jest bardzo wpływowa”. – Ta grupa ma media, które mają znacznie większy zasięg, niż telewizja, z której uprzejmości teraz korzystam. To jest niewielka grupa łotrów, którzy chcą nas przekonać, że dziecko w łonie matki to jest zlepek komórek, tkanka. Idą dalej – mówią, że to jest pasożyt. To jest nieludzkie, absurdalne i przypomina to jak już w drugiej połowie XIX wieku był wyrok Sądu Najwyższego USA, że murzyni to nie do końca są ludzie – to było jeszcze przed zniesieniem niewolnictwa w Stanach – dlatego mogą być niewolnikami – mówił Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro – Prawo do Życia.

– Zawsze jest tak, że ci, którzy chcą mordować innych, to muszą ich odczłowieczyć – podkreślił.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.