Mecenas w programie TVP wypominała matce, że nie zamordowała swojego dziecka przed narodzeniem. „Ja nie mogę na niego patrzeć” (WIDEO)

Bractwo Małych Stópek (BMS) przytoczyło jedną z ostatnich historii w programie „Sprawa dla reportera” w TVP. Jedna z gości, mecenas Maria Wentlandt-Walkiewicz wypominała matce chorego dziecka, że ta nie zamordowała swojego syna przed narodzeniem.

– W najnowszym odcinku „Sprawy dla reportera” zaproszonymi gośćmi byli bohatersko walczący o zdrowie swojego chorego synka Ewelina i Przemysław Kopczewscy. Rodzice chorego chłopca liczyli na to, że pojawienie się w tym programie pomoże im zebrać fundusze na leczenie Eryka, ich chorego 8-letniego synka. Teraz przeżywają wstrząs i traumę – poinformowano na profilu BMS.

Jak podkreślono, spowodowane jest to „zachowaniem pani mecenas”.

– Ja nie mogę patrzeć na Eryka, bo on cierpi. I temu dziecku bezapelacyjnie trzeba pomóc. Co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń. Ale matka, która kocha dziecko, to musi się zastanowić, jaki mu ewentualnie gotuje los. I wie pani co, zastanawiam się, czy jako matka wtedy nie podjęłabym innej decyzji. Bo kocham dziecko, przepraszam, i nie chciałabym, żeby na moim dziecku eksperymentowano – powiedziała w programie w utrzymywanej z naszych podatków pod przymusem telewizji rządowej.

Matka chłopca odpowiedziała, że „nie mogłaby sobie spojrzeć w oczy, gdyby przerwała ciążę”. – A ma pani sumienie spojrzeć w oczy cierpiącemu dziecku? – palnęła mec. Wentlandt-Walkiewicz.

BMS przytacza w swoim wpisie art. 68 konstytucji, wedle którego „każdy ma prawo do ochrony zdrowia”. – Przypominamy, że 22 października 2020 r. Trybunał Konstytucyjny stwierdził, że niezgodne z ustawą zasadniczą jest przerwanie ciąży, gdy istnieje duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia dziecka. A życie człowieka zaczyna się od poczęcia – zwraca uwagę organizacja.

– Wypadałoby się zastanowić, czy nie doszło w tym przypadku do publicznego pochwalenia przez panią mecenas przestępstwa aborcji eugenicznej – podsumowano.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

2 komentarze do “Mecenas w programie TVP wypominała matce, że nie zamordowała swojego dziecka przed narodzeniem. „Ja nie mogę na niego patrzeć” (WIDEO)

 • 22 grudnia 2021 o 21:45
  Permalink

  Jak Pani mecenas ulegnie wypadkowi, miejmy nadzieję, że lekarz powie „po co ratować, każdy widzi, że ona cierpi, czas jej ulżyć poprzez zastrzyk śmierci”

  Odpowiedz
 • 23 grudnia 2021 o 22:56
  Permalink

  Jak nie może patrzeć ,to niech sobie oczy da wydłubać.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net