Melinda Gates promuje antykoncepcję i Planned Parenthood

foto: Guimi, licencja CC BY-SA 2.5 via Wikimedia Commons
foto: Guimi, licencja CC BY-SA 2.5 via Wikimedia Commons

Zdaniem Melindy Gates najlepszą pomocą dla biednych i potrzebujących są… pigułki antykoncepcyjne. Fundacja prowadzona przez komputerowego potentata i jego żonę od lat znana jest z promowania antykoncepcji. Wbrew własnym deklaracjom Melinda Gates zaprosiła również na jedną ze swoich konferencji organizację Planned Parenthood.

– Dając kobiecie dostęp do środków antykoncepcyjnych i możliwość decydowania o czasie rozrodu, nie zmusza się jej do życia w biedzie. Kobieta będzie mogła nie tylko wykarmić swoje dziecko, ale także je wykształcić – przekonuje Gates. Wyznacza sobie tym samym cel, jakim jest upowszechnienie środków antykoncepcyjnych wśród wszystkich kobiet świata. Fundacja ma tego dokonać do 2020 r.

Fundacja Gatesów przeznacza miliardy dolarów na promowanie środków antykoncepcyjnych w krajach Trzeciego Świata. Nierzadko są to środki przestarzałe i niebezpieczne, jak choćby Depo-Provera, który powoduje szybsze rozprzestrzenianie się wirusa HIV (TUTAJ). Zdaniem Gatesów „dobrowolne planowanie rodziny jest jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji w przyszłość, jaką może zrobić kraj”, a każdy dolar przeznaczony na promocję antykoncepcji ma przynieść 6 dolarów, które można potem spożytkować na bieżące potrzeby. W jaki sposób Gatesowie zamierzają zrealizować swój plan? Na stronach fundacji czytamy, że narzędziem będzie „partnerstwopubliczno-prywatne”. W praktyce oznacza to po prostu rozpowszechnianie środków antykoncepcyjnych przez państwowe ośrodki zdrowia.

Choć Melinda Gates deklaruje, iż jest katoliczką, a jej fundacja nigdy nie poprze zabijania nienarodzonych, fakty są bezlitosne. Podczas zorganizowanej przez fundację konferencji w Etiopii na temat tzw. planowania rodziny, zgromadzeni mogli wysłuchać wykładów na następujące tematy: „wysiłki zmierzające do zastosowania polityki, która zwiększy dostęp do aborcji”, „dostęp do bezpiecznej aborcji”, „aborcja i jakość opieki”, „aborcja przed i po”. Do udziału w konferencji zaproszono również wiele organizacji zarabiających na mordowaniu nienarodzonych, jak choćby zniesławione już w USA Planned Parenthood.

MGOT/pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net